Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kérhetem a megrend...

Szerintetek kérhetem a megrendelt terméket a munkahelyemre?

Figyelt kérdés
Délelőtt mindig a munkahelyen vagyok. Itthonra nem akarok rendelni semmit, mert édesanyám biztosan felbontja...

2018. máj. 7. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos rossz kategóriaba irtam, de a kérdés adott.
2018. máj. 7. 10:06
 2/6 anonim válasza:
100%
persze, én is mindig oda kérem, mert otthonra ki se hozza a postás, csak dobja be az értesítőt
2018. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rendeltem már csomagot kocsmába, és nem azért mert egész nap ott ültem, hanem azért mert ismerős dolgozott ott, aki ott van reggel 6-tól este 10-ig.

A futár a megadott címre viszi a csomagot, a lényeg, hogy ott legyen valaki, aki átveszi.

Lehet az munkahely is, de a futár nem biztos, hogy délelőtt odaér, ez településtől függő, hozzám pl rendszeresen délután 15-16 óra között érnek a csomagszállítók.

2018. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én mindig a munkahelyemre rendelem, mivel itt vagyok nap közben. Sokan csinálják így.
2018. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kérheted. Vagy a porta befogadja, vagy szólnak, hogy csomagod jött.

Ez kollégafüggő.


Sokan csak így kérik a cumót.

2018. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is mindig a munkahelyemre rendelem a csomagokat mert egy irodaban dolgozom es ott mindig van valaki aki atvegye igy nem kell alkalmazkodnom a futarhoz es ha egy adott ceghez rendeleg akkor amikor megrendeled írd a nevedet es a cég nevet oda igy tudni fogjak h kie
2018. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!