Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » . Csináltam egy amazon. De...

. Csináltam egy amazon. De accountot hamis adatokkal semmi adatot nem adtam meg magamrol csak az email címem. Nem vettem semmit. Kaptam egy email amely szerint 38 eurót kell kifizetnem az amazonnak. Mit gondoltok mit kell ilyenkor lépni?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség volt de sokan megcsinált hogy twitch prime érdekében csináltam.

2018. máj. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
De valamit csak ír, hogy miért kell fizetned, nem? Csak azért, mert regisztráltál, biztosan nem.
2018. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Twitch prime az egy előfizetés, havonta levonják a bankszámládról. De ahhoz, hogy aktiváld, meg kellett volna adni a bankkártya adataidat is. Netán ez is hamis volt?
2018. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a bankkártya adatok hamisak voltak. Eztcsak azért csináltam igy mert amugyis ingyenes a twitch prime beaktivaltam amit kellet aztán visszavontam.
2018. máj. 19. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hamisak az adatok, akkor nem tudják levonni, nem tudnak tenni semmit.
2018. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na lett valami azóta?(ha nem akkor engedd el szerintem)
2019. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!