Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HOvá tudnám betenni a pénzem,...

HOvá tudnám betenni a pénzem, ha hiteles vagyok és nem akarom, hogy az egészet egybe lekapják?

Figyelt kérdés
Természetesen ez nem azt jelenti ,hogy nem akarom fizetni a hitelem,csak sajnos anno én is befürödtem a svájci frankos deviza hitelemmel és egy nagyobb tartozás felhalmozodott.Most sikerült helyrejönnöm,és most jutottam el odáig,hogy jobban tudok gyüjtogetni ,és szeretném valahova tenni a pénzem,ahol esetleg még kamatozhatna is igazábol párszázezerröl van szó,de egyrészt nem szeretném annyira a szemem elott tartani,nehogy jobban költekezzek,és biztonságba is szeretném tudni.A hitelem a keresetembol fizete,ez pedig a félretett,összegyűjtött pénzem amit külön maszek munkákból szedek össze.

#hitel #gyüjtött pénz
2018. máj. 22. 13:28
 1/1 anonim válasza:
Nyiss egy másik bankszámlát egy másik banknál!
2018. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!