Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ebay/amazon stb honnan...

Az ebay/amazon stb honnan tudja hogy te tenyleg nem kaptad e meg az arut ha te ezt mondod neki?

Figyelt kérdés

Velem volt hogy rendeltem egy nagy plussallatot nem jott meg az igert idore irtam az eladonak azt mondta kuld egy ujat, egy hetre ra megjott az elso joval kesobb meg a masodik.

En irtam neki hogy mi a helyzet de a legtobben nyilvan inkabb elhallgatnak.

Adodik viszont a kerdes hogy ha ezzel ilyen konnyu "lopni"akkor hogyhogy nem elnek vele ilyen sokan? Vagy valahonnan megis latjak hogy megkaptad e az arut vagy nem? Van ez a csomagkovetes is ott pl latjak vagy hogx mukodik ez?


2018. máj. 27. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Hm,makd kipróbálom :D viszont az eladó az jófej volt,azt meg nem tudom,hogy látják e
2018. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában több a becsületes ember, mint a hazug, azt a pár hazugot meg elkönyvelik járulékos veszteségként. Ha valakinek megéri egy plüssállatért eladni a becsületét, ő dolga. (nem rólad beszélek, mert nálad nem volt szándékos, de van, akinél az.)

Az értékesebb dolgokat eleve követhetően küldik, tehát pl. egy telefonnal ezt nem tudná megcsinálni a vevő.

2018. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hazug ember hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.


A csomagszállitásnak is nyoma van. És az aláirásoddal nyugtázod az átvételt.

2018. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb kínai cuccnak nincs trackingje és egész biztos nem fognak nyomozgatni. Benne van a pakliban sajnos, hogy ellopják menet közben. Reklamációkor meg amúgy is szokták kérni, hogy várj még 1 hetet, ha nem jön meg, akkor lehet dönteni, hogy újból kéred vagy a pénzt fizessék vissza.

Plusz se ők, se az ebay nem hülyék, ha valaki folyamat reklamál, tuti nem hagyják annyiban.

2018. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Meg látják azt is ha egy eladóra rendszeresen jön a "nem küldi el" reklamáció.
2018. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!