Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az gáz ha 130 feletti IQval...

Az gáz ha 130 feletti IQval mosogató munkát végzek?

Figyelt kérdés

Gáz pali vagyok nem igaz?


Viszont amúgy eléggé bejön maga a munka, nem túl stresszes, lényegében 0 felelősség van rajtam, nem szakadok meg, a fizu nem sok, de meg tudok belőle élni.


Gáz vagyok?


F/27


2018. máj. 29. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


Az enyém meg 200.

Én is belevágtam, csak a tulaj akié a kóceráj volt kicsit döcögősen fizetett, futnom kellett a pénzem után.

2018. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TR75 ***** válasza:
30%

Nekem erről a kérdésről Alice Vonnegut jut eszembe. Róla írta valahol Kurt Vonnegut, hogy azt mondta: az, hogy valamiben tehetséges vagy, nem jelenti azt, hogy használnod is kell valamire.

Hát ennyi :-)

Mellesleg a magas IQ nem jelent automatikusan valami nagy tudós munkát vagy fontos pozíciót. Lehetőséget jelent.

2018. máj. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Ismét megjött a Gyakori Balázskája :-)


Nem gáz, legalábbb dolgozol egy kicsit :-)

(amúgy meg a 130-as IQ-tól azért nem kell a falnak rohanni, nem egy nagy szám)

2018. máj. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Problémamegoldó képességed (IQ) az átlagnál valamivel nagyobb.

Ez egy dolog.

Viszont mi az, amihez értesz?

Ha nem értesz valami szakmához, akkor nem gáz a mosogatás, hanem épp megfelelő foglalkozás.

2018. máj. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ebből is látszik, hogy az IQ mérés nem predesztinál önmagában a társadalmi sikerre.
2018. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Főleg, hogy Bazsi IQja max valami 3 perces netes teszt szerint 130...
2018. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 133-at dobott ki egy netes borzalom, de jött az üzenet, hogy 5 euróért adnak róla nyomtatott oklevelet, +5 euróért rádobnak még +20-at, +10 euróért +45-öt, +25 euróért díszkeretet is kapsz...


Balázska mennyit fizettél a 130-as eredményért???

2018. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem Balazska es boldogga tesz a nyugalom, akkor nem problema.


Ha Balazska vagy, akkor...

2018. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom 8 általános a legmagasab végzettséged, így ennyi jár neked
2018. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az IQ teszt eléggé felületes, nem megfelelő egy személy valós kompetenciájának felmérésére, mivel nem terjed ki mindenre és még hosszabb felmérés után is csak saccra lehetne megmondani, hogy mennyi is az annyi. (Pl. érzelmi intelligencia...)

Nekem anno mindenféle tesztjeim voltak, melyek mellett IQ tesztem is volt -diszkalkulia gyanuja miatt, mely be is igazolódott-. 137-es volt 16 évesen, angolul órai figyelés mellett már megvolt a középszintű nyelvvizsgám -már folyékonyan beszéltem a nyelvet-, pedig előtte németes voltam és csupán egy évig "tanultam", csak egyszerűen rám ragadt, könnyen összejött az ECDL is, gyorsan megtanultam rajzolni, festeni, állítólag gazdag szókinccsel rendelkezem, de ezzel kontrasztban a tájékozódó képességem, név-, és szám memóriám, időérzékem elég rossz és nehezemre esik a normát követni, beilleszkedni. Egy ismerősöm diszlexiás, nehezen tanult meg olvasni, lassú a felfogása(kiemelném, hogy -annyira:P- nem hülye, csak ténylegesen lassú), szakma után, mint angolos diák, nehezen tanulja az angolt nyelvsuliban, otthon és a segítségemmel, nincs nyelvérzéke, de nagyon jól tájékozódik, könnyen alkalmazkodik másokhoz és nagyon jól elvagyunk ketten, mivel jól eltudunk komoly és hülye témákról is beszélgetni, kompetensnek tartjuk egymást, mégha néha újra kell fogalmaznom a mondanivalómat, mivel neki meg kissé hiányos a szókincse, nem mindig fogja fel a szarkazmust.

Irónikusan -vagy nem- külső szemmel ő tűnik az agynak, én egy fura személynek minimum, pedig a tanulmányaink és az IQ tesztünk ennek ellenkezőjét "igazolja".

Ne félj, egy ismerősőm a 130-as IQ-jával dicsekedett mindig és egy alkoholistát talált magának, feketén/napszámban dolgozik(bár télen nem tudom, miből él meg) és most terhes is, pedig semmi alapot nem tett le ahhoz, hogy családot alapíthasson.

Szerintem nem kell attól tartanod, hogy túl okos vagy a mosogatáshoz. Nem gonoszságból írtam a fentieket, nem arra szeretnék utalni, kizárt dolog, hogy tényleg egy intelligens személy légy. Te magad írtad, hogy tetszik a munka és bár kereseted nem sok, meg tudsz belőle élni. Gondolom itt arra utaltál, hogy a pénz másodlagos, jól megvagy jelenleg. Ne érdekeljen, ha valaki szerint gáz, hogy mosogatsz! A TE saját boldogságod érdekeljen! Bár azt tanácsolnám -mint mindenkinek-, hogy ha van rá lehetőséged, valamit tanulj, még ha internetről is, csak hogy edzésben tartsad azt a vízben lötyögő koponyatöltelékedet. ;) Gondolok olyanokra, mint valamilyen rövid ideig tartó OKJ, nyelvtanulás, jogsi, rajzolás, barkácsolás, bármilyen sport, tánc...amihez kedved, pénzed és energiád van.(Bár családtól ne félj kölcsön kérni, ha tanulásról van szó!)

Ugye elég igazságtalan lenne egy halat a fára mászási képessége alapján megítélni és ez alapján azonnal levonni azt a következtetést, hogy a hal a világon mindenben inkompetens, míg pl a csimpánz az ász...megsúgom, hogy a csimpánzok nem tudnak úszni. (Mit ér a diploma, ha robbanékony, éretlen, komolytalan a személy, munkakörében nem tud elhelyezkedni, vagy rosszul végzi azt...)

Sok sikert az élet minden területén! :D

2018. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!