Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egy 80 milliós...

Örököltem egy 80 milliós házat Budapesten, minél előbb el szeretném adni, hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Van már lakásom, nem akarok ingatlankiadással foglalkozni, értékpapírokba szeretném fektetni az árát.


Minél kevesebb adminisztrációt szeretnék, tehát valaki intézze el, hogy el legyen adva és a számlámon legyen a pénz, ne kelljen ügyvédhez meg hivatalokba járkálnom.


Kit keressek? Ingatlanügynök?



2018. jún. 13. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hazudsz.
2018. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a válasz szerintem nem hasznos
2018. jún. 13. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
csak igaz
2018. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, egy ingatlanost. Az jó pénzért intézni fog neked mindent, hogy csak aláírnod kelljen.
2018. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéddel mindenképpen kell legalább 1x találkoznod, hogy jogilag érvényes meghatalmazást csináltass.


Amúgy tényleg nem életszerű, hogy egy 80 millás lakás eladásához valaki úgy viszonyul, mint a bokor aljában történő gyors kakiláshoz...

2018. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyors eladáson meg az ügynöki jutalékon többet fogsz bukni, mint amit az értékpapírokon nyersz.
2018. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az, nagynénémmel voltunk ugyan egy 8.keres ingatlannal, kisebb összeggel ezen, de egy bukó az egész, kérlek írj, nem akarok itt kiteregetni "személyes dolgokat"

viszont szeretnék segíteni, legalább te ne szopjál úgy mint most jelenleg én egy sz. döntés miatt.

2018. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!