Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol vannak megbízható valuta...

Hol vannak megbízható valuta váltók?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy pl. repülőtéren és távolsági busznál nem érdemes, nem tanácsos váltani mert nem tisztességesek.


Budapesten belül hol vannak megbízható valuta váltók, ahol érdemes váltani?


Mondjatok légyszíves kerületet vagy teret amihez közel van.


Köszönöm előre is!



2018. jún. 15. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem "tisztességes" vagy "nem tisztességes" dologról szól, hanem józan paraszti ésszel is rá lehet jönni, hogy az ilyen helyeken rosszabb árfolyamon váltHATják. Amúgy meg tökmindegy hol váltod.
2018. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még olyan váltóval nem találkoztam, ami nem pont annyiért váltotta volna a valutát, mint amennyi ki volt írva, csak olyannal, ahol számomra előnytelen volt az árfolyam.


Pesten a Correct Change váltókban szoktam váltani, jó árfolyamuk van, a kezelési költségként csak a jogszabályban meghatározott tranzakciós illetéket számítják fel ( 0.3%, max 6000 forint) és sok helyen üzemelnek, a pontos listát lásd a honlapjukon: [link]

2018. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt vannak, valogass:


[link]


Azt rad bizom, hogy az altaluk kinalt arfolyam neked megfelelo-e vagy sem.

2018. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a Correct Change-re.

Több valutaváltót bejártam, több alkalommal - tényleg ők váltják a legnormálisabban. Hiába van feltüntetve jó ár esetleg egy másik váltóban, kezelési költséggel végül mégis többet kell fizetni.

2018. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!