Megéri bányászni?

Figyelt kérdés

1millió forint keretem van, ebből mit lehetne kihozni? Mennyit tudnék egy ilyen biszbasszal keresni havonta?

Nálunk olcsó az áram, kb 0.08



2018. jún. 16. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefutott dolog. Ne erőltesd. Ha csákánnyal csinálnád egy valódi bányában, annak is több értelme lenne.
2018. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem az hogy 1millió forintból mennyi pénzt tudok szerezni havonta..
2018. jún. 16. 22:44
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nincs értelme, nem érted? Nem fogja már visszahozni az árát, ingyen árammal sem termeled ki, amit belefektetsz.
2018. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak egy magán vélemény és nem befektetési tanács.


Szerintem hamarabb pénzednél vagy ha megveszed a coinokat. Esetleg kereskedsz velük. Bányászni szerintem már nem éri meg.

De a te pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz. Vannak kalkulátorok amivel lehet számolgatni, de a nehézség csak nő, a jutalék meg csökken.

2018. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj veletek hogy nem látjátok át, és nem észszerűen gondolkodtok, nem tudom ki találta ki ezt a "NEM HOZZA VISSZA AZ ÁRÁT CSAK NAGYON SOK IDŐ MULVA AKKOR SZAR" emberek, ha vesztek valamit, mint mondjuk 5db 1060, akkor az 1év mulva is a tiéd lesz, és két év mulva is.. És szinte ugyanazon az áron el is tudod adni, amennyin megvetted. Pont ezért kérdeztem azt hogy MENNYIT termel egy hónapba, de még senki nem tudta megválaszolni..
2018. jún. 16. 23:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted te észlény? Még a villanyszámlát sem hozná vissza havonta amit elcseszel vele 1 hónapban. A mási kérdésed alatt is válaszoltunk, hiába teszed fel 20x. Menj dolgozni.
2018. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

"És szinte ugyanazon az áron el is tudod adni, amennyin megvetted."

Szarrá hajtott videokártyát SENKI nem vesz meg bolti áron, de még a töredékéért se.


"NEM HOZZA VISSZA AZ ÁRÁT CSAK NAGYON SOK IDŐ MULVA"

Előbb döglik meg a videokártya, minthogy az árát és a villanyszámlát visszahozza.


Ezek halál egyszerű, mezei kártyák. Ha minimálisan is megerőltetnéd magad, utánaolvasnál először a témában és elkezdenél inkább a felhő alapú bányászásról érdeklődni, nem pedig mások anyját szidni, csak mert nem fogod fel, hogy NEM hozza vissza az árát, NEM termel semmit, mert a villanyszámla több lesz, mint amennyi haszonnak sem nevezhetőt te kitermelsz.

2018. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Havi 540 Ft nyereséget hozhat körülbelül.

Tessék, írtam egy random számot, hogy nyugodj meg végre!

2018. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

1. Az eredeti kérdésed az volt, hogy megéri-e bányászni. Mindenki arra válaszolt, erre te mindenkit torkonragadsz. :)


2. Ha az általam kiguglizott kalkulátor helyes értékeket mutat, 12.000 gigahash-t (azaz 12 milliárd hash-t) kellene tudnia elvégeznie a bányászógépednek, hogy napi 23 dollárcent profitod legyen, ez kb 63 forint, de ebből még lejön a villanyszámla.

Namármost, egy 1080Ti 680 hash-re képes másodpercenként, árukereső szerint 290 rugóba kerül egy darab. Akárhogy számolom, a keretedből max 3 darab fér ki.


3. A híradások mindenhol arról szólnak, hogy egyre inkább veszteségesebb bitcoint termelni, max annak éri meg már, aki a legeslegeleje óta csinálja. Igaza van mindenkinek, ez egy bukott projekt.

2018. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Itt ki tudod számolni, hogy mennyit hoz, ha beírod az értékeket.

[link]

Itt meg azt lehet megnézni, hogy milyen hardver mennyi idő alatt hozza vissza az árát, ha egyáltalán visszahozza.(Sajnos sok egyáltalán nem hozza vissza)

[link]

2018. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!