Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen diákmunkásként egy nyomdában dolgozni?

Behúzásra jelentkeztem, de nem egészen tudom, mi ez. Mennyire bonyolult, ill. mennyi időbe telik megtanulni, belerázódni? Kb. milyen a fizetés?

Szeretnék kicsit képben lenni, hátha behívnak.

Köszönöm előre is! :)

2018. jún. 18. 20:24  Privát üzenet  

A válasz

Ha iskolaszövetkezetnél jelentkeztél, akkor a bér biztosan ki volt írva. Ha mégsem, akkor földrajzi elhelyezkedés függvényében 800 és 1000 Ft köré tenném a bruttó bért.

Nyomdai munka baromi monoton, gyakorlatilag egy helyben ülsz vagy állsz egész nap. A behúzás azt jelenti, hogy pl. egy napilapot szétnyitsz, bele teszel egy szórólapot vagy egy másik újságot, visszahajtod és gyűjtöd meghatározott darabonként, hogy tudják kötegelni.

Én azt mondom, hogy manapság diákként jobb munkát is találsz. Sokkal több munka van, mint ahány diák akár dolgozni. Ha esetleg érdekel kontakt, szólj.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 18. 20:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érdekelne más is, mert közben kipróbáltam és tényleg nem a legjobb... Nem is a monotonitással van a baj, hanem azzal, hogy brutális sebességgel kellene csinálni, mert teljesítményalapú a fizetés. :/ Szegeden viszont én éppen azt látom, hogy nagyon sok diák akar dolgozni a nyáron. Még azok is inkább itt keresnek munkát, akik nem szegediek (pl. egyetemisták jelentős része). Nem nagyon találok jobbat. :(

# 2/2Időpont 2018. jún. 20. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diákmunkásként másodállás?
Diákmunkásként szövetkezeten keresztül, vagy alkalmi munkavállalóként éri meg jobban munkát vállalni?
25 év felettiként dolgozhatok majd diákmunkásként?
Milyen diákmunkásként a McDonald'sban dolgozni? Tapasztalatok?
Kecskeméten hova lehet elmenni diákmunkásként? És mennyiért?
Tescoban árufeltöltő diákmunkásként mennyi a bér? Hétvégente és éjszaka több?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!