Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkásként egy...

Milyen diákmunkásként egy nyomdában dolgozni?

Figyelt kérdés

Behúzásra jelentkeztem, de nem egészen tudom, mi ez. Mennyire bonyolult, ill. mennyi időbe telik megtanulni, belerázódni? Kb. milyen a fizetés?


Szeretnék kicsit képben lenni, hátha behívnak.


Köszönöm előre is! :)


2018. jún. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha iskolaszövetkezetnél jelentkeztél, akkor a bér biztosan ki volt írva. Ha mégsem, akkor földrajzi elhelyezkedés függvényében 800 és 1000 Ft köré tenném a bruttó bért.

Nyomdai munka baromi monoton, gyakorlatilag egy helyben ülsz vagy állsz egész nap. A behúzás azt jelenti, hogy pl. egy napilapot szétnyitsz, bele teszel egy szórólapot vagy egy másik újságot, visszahajtod és gyűjtöd meghatározott darabonként, hogy tudják kötegelni.

Én azt mondom, hogy manapság diákként jobb munkát is találsz. Sokkal több munka van, mint ahány diák akár dolgozni. Ha esetleg érdekel kontakt, szólj.

2018. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekelne más is, mert közben kipróbáltam és tényleg nem a legjobb... Nem is a monotonitással van a baj, hanem azzal, hogy brutális sebességgel kellene csinálni, mert teljesítményalapú a fizetés. :/ Szegeden viszont én éppen azt látom, hogy nagyon sok diák akar dolgozni a nyáron. Még azok is inkább itt keresnek munkát, akik nem szegediek (pl. egyetemisták jelentős része). Nem nagyon találok jobbat. :(
2018. jún. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!