Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alternatív postacím / csomagfo...

Gyuresz256 kérdése:

Alternatív postacím / csomagfogadó szolgáltatás itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem, hogy létezik-e itthon olyan szolgáltatás, ami egy itthoni élő postacímet ad, amire rendelhetek pl. Vateráról vagy külföldről? A feladó nem látja az én címemet, a postacím tulajdonosától pedig átvehetem a küldeményt. USÁban "parcel forwarding" néven fut a szolgáltatás és rengeteg ilyen van, itthon még nem találkoztam vele.

Előre is kösz!



#csomag #csomagküldés #parcel forwarding
2018. jún. 18. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában nem tudok róla, de a "postán maradó" címzés pont arra való, amire te gondolsz. Én legalábbis szoktam használni, ha külföldről rendelek. De arra oda kell figyelni, hogy csak a posta által kézbesítendő küldeményeket kérd postán maradóra, a futárszolgálatok csomagjait ne...
2018. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
foxpost
2018. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőre a postafiók szolgáltatás jutott az eszembe.

Bár csomagokkal nem tudom mi a helyzet.

2018. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A postán maradó küldeményen ha jól tudom, még mindig az én nevem szerepel címzettként (jól tudom?)... a hangsúly pedig itt pont azon lenne, hogy a feladó ne lássa a címzettet. Postafiók az belföldön megoldás lehet, de pl. az ebay-es aukciók nagy részénél fel van tűntetve, hogy "no PO Box". Igazából ha nincsen egyértelmű megoldás jelenleg, a továbbiakban majdcsak akad valami. Köszi még1x!
2018. jún. 19. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!