Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utána lehet valahol nézni...

Utána lehet valahol nézni éves bontásban mennyi ösztöndíjat kapott valaki az egyetemista évei alatt?

Figyelt kérdés

Vagyonnyilatkozatban be kellene vallanom, hogy az utolsó két évben mennyi ösztöndíjat (egyéb jövedelem) kaptam, ugyanakkor fogalmam sincs.

Az akkori számlámat azóta már megszüntettem, az online felületére nem tudok belépni megnézni a számlakivonataimat. A neptunba (tanulmányi rendszer) szintén nem tudok már belépni, szóval ötletem sincs honnan kellene ezen adatokat összeszednem.


2018. jún. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál beenni az akkori bankodba személyesen? :D
2018. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a neptunt mondtam volna első körben. 5 éve végeztünk a férjemmel, de még mindig be tudunk lépni. Tanulmányi osztály nem tud segíteni esetleg?
2018. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy egy éve a főiskolát átvette egy nevesebb egyetem. Azóta nem tudok a neptunba belépni és a dolgozók is kicserélődtek, megváltozott a szervezeti felépítésük. Nem tudom, ők meddig őrizhetnek hasonló infókat. Nyilván, ha egyéb megoldás nincs, felkeresem személyesen a bankot, de elég abszurdnak tartom a mai világban, hogy egy taj szám alapján visszatudom nézni az utóbbi 10 évben milyen vényköteles gyógyszereket váltottam ki és azt melyik doki írta fel, ugyanakkor a teljesen legális pár 10 ezer forintos 4-5 évvel ezelőtti havi jövedelmem után konkrétan nyomoznom kell.

Az utóbbi évek munkabére legalább az adóbevallásokon rajta van, azokat meg szerencsére őrizgetem...

Más meg milliárdokat "tagad le"... :)

2018. jún. 21. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!