Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találkoztak már a mobrog .com...

Találkoztak már a mobrog .com nevű oldallal? Megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni az online pénzszerzésbe kérdőívek kitöltésével.

Ismeri valaki ezt a mobrog nevű oldalt? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Ha esetleg más, megbízható oldalakat is tudtok ugyan ezen célból és megírjátok nekem, azt megköszönöm. :)



2018. jún. 29. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kérdésre itt olvastam a válaszok között, hogy ebből a tevékenységből nem tudsz annyit keresni, hogy nagyon megérje. Ha jól fizetne akkor mindenki ezt csinálná
2018. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatónak megbízható, csak elég ritkán jönnek kérdőívek.

A legtöbben csinálnák minden nap, ehhez képest jön heti 1-2 lehetőség.

Ezeknek a 90%-a meg pár kérdés után kiírja, hogy nem bizonyultál alkalmas válaszadónak, sorry.

A kérdőívek kb 60 ft-tól indulnak, 300 ft felettim tán egyszer ha volt.

2x értem el eddig az 1500 Ft-ot, aminek kértem a kiutalását. Ebay-en vásárolgattam apróságokat belőle.

Júniusban volt az utolsó, most november van, tehát 5 hónap alatt sikerült összeszednem 1000 Ft-ot.

Kiutalás csak 1500 Ft felett van.

Én nem kamuzok, mindig az igazat írom, az első pár kérdésben mindig ott van a lakóhelyed, nemed, korod. Úgy gondolom, hogy ha mindig mást írnál, azt kiszűrné a rendszer, és megbízhatatlanként nem kapnál több lehetőséget. De ez csak az én meglátásom.

2018. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem ujjból és ujjból csak az adataimat kérdezi.Kipipálom,hogy nemvagyok robot,erre ujjból indulnak az adataim kérdések.50pontot szereztem,de hol??Mert nemtalálom.Miért nemgogadja el ha írom az adataim,hiszen csak tudom mikor és hol születtem.Kiirja valós adatot irjak.Hát,ez furcsa...Jobban tudja,hogy milyen édességet szeretek,mint én?
2021. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, találkoztunk Velük :-) A Holdon, mert itt a Földön nem éred el őket, hogy fizesék ki a jussodat. 6 hónap, 12 levél angol, német, orosz nyelveken semmi válasz , reakció. 10 elvégzett, sikeres felmérésből jó ha kettőt írnak jóvá. A többit lenyúlják, ellopják tőled. A többi cég sokkal rendesebb.
2022. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!