Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy a pár...

Észrevettétek már, hogy a pár hete forgalomba kerülő pöttyös túró rudik a "Minden 5. nyer" játékban eleinte túró rudit nyertek, most pedig kivétel nélkül már csak kód van benne, túró rudi nincs?

Figyelt kérdés
Észrevehették, hogy az emberek jó része már nem dől be a kódfeltöltésnek, mert bizonyára kamu emberek nyertek csak, nekem egyetlen ismerősöm se nyert semmit tőlük, pedig több ezer (!) kódot töltött fel az oldalra. Jómagam is 700 feltöltés után hagytam abba a sok "NEM NYERT" szlogen láttán. De már a 2018.06.25 óta forgalomba kerülő pöttyös túró rudikban egyikben sincs túrórudi nyeremény se. Vajon így vezetik meg a népet? Így próbálnak egy kamu ál kampánnyal eladni egy terméket a beetetés után is?

2018. jún. 29. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nagy a család, s mindenki éjjel-nappal túró rudit eszik?

Hogyan lehet több ezer kódra legálisan szert tenni?

2018. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy Te nem nyertél még nem jelenti azt, hogy más nem nyert.

Tegnap vettem egy csomag rudit a sparban és abból kettő nyertes volt. A családomban már van egy napernyős nyertes is. :) Ő egy sörözős buli után hajnali egykor töltött fel 45 db kódot az internetes felületre.


A logikai levezetésed alapján a következő jut eszembe:

20 éve lottózom ugyanazokkal a számokkal és nem volt ötösöm a lottón. "Vajon így vezetik meg a népet? Így próbálnak egy kamu áll kampánnyal eladni egy terméket a beetetés után is?"


Kérdésedre válaszolva: nem vettem észre azt amit kiírtál a kérdésedbe.

2018. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

ezeket a nyereményjátékokat közjegyzők ellenőrzik.


nem mondom, hogy ennek ellenére nem lehetséges csalás, szeretnék is hinni benne, hogy tisztességesek, de ezt nem tudom megítélni.


viszont amint az előző válaszoló is említette, az hogy, ti nem nyertetek, nem jelent automatikus tisztességtelenséget.


tudod mennyi túró rudit gyártanak összesen? abból a "több ezer" és a 700 elenyésző mennyiség. ha összesen 10 000 rudit gyártanának, abból 2000-ben lenne csak nyeremény (minden 5. nyer), tehát a többezer kód feltöltésével, bár kicsit peches lenne, de talán még akkor sem találnál bele abba a 2000-be. most képzeld ezt el többmilió rudival.


nézz utána a variancia nevű fogalomnak, ez az, ami itt működésbe lép.

2018. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Miután lejárt az akció ideje 11-ből 11-ben nyeremény volt!


Colánál mikor betűket kellett kirakni a 20 000 000-hoz hiányzott 1 betű, vége lett a játéknak 1 hét alatt lett belőle 9db.


Nem a db számmal, hanem a piacra bocsájtásukkal trükköznek, azt meg nem tiltja a fogyasztóvédelem :)

2018. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Érthető a frusztrációd, hiszen tudat alatt érzed, hogy egy manipulálható ember vagy, mert a nyerés reményében megettél a családoddal több száz túró rudit. Ami külön vicces, hogy akár kerülhetne fele ennyibe a rudi, mint a saját márkásak, de azt a milliárdos marketingköltséget meg kell fizetnie a Pöttyös vásárlóknak, ami be van építve az árba, ezért kerül kétszer annyiba. Tehát mivel bedőltél a kampánynak, ezért vastagon részese vagy a saját magad lehúzásának.

Egyébként nincs átverés az egészben, hanem csak a nagy számok miatt a nyerésre való esélyed elenyésző. Létezik az úgynevezett szerencse, ami ezúttal nem állt melléd, de ettől még mások nyerhetnek, mint már írták. Van egy olyan furcsa iróniája az életnek, hogy minél jobban akarsz valamit, annál kevésbé sikerül...

2018. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

A kérdést és válaszokat olvasva írom az alábbiakat.

Világ életemben nyomdász voltam és vagyok.

Jártam a Várban az Állami Nyomdában szakmai eszmecserén.

Ott mutatták meg a borítékos sorsjegyek gyártását is.

Tudom, ez nem pont ugyanolyan rendszer, mint a rudis játék, de sok tekintetben hasonló.

Ott vannak az ívek, s rajta a nyeremények.

Néhány pillanat, s már a dolgozók sem tudják, melyiken mi van.

Nem tudnak trükközni a piacra dobással a rudinál sem, mert random kerülnek be a kódok, kívülről nem lehet látni.

A másik pedig az, hogy a sorsjegyen magán az összeg van rajta, a rudi csomagolásán pedig csak egy szám, amihez utólag generálnak nyereményt.

2018. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk napi 2-3 túrórudi fogy. És pont, ahogy írod, eleinte a napi kettőből szinte mindig legalább egy nyert, sokszor mindkettő, és emlékszem, egyszer számoltam is, hogy (már nem emléklszem pontosan) 26 kódot töltöttünk fel (annyi nem nyert), és 14 meg nyert. Aztán úgy jó egy-másfél hete összesen egyet nyertünk.

Mondjuk én nem la´tok mögötte összeesküvés-elméletet. A túrórudit úgyis megennénk, én meg szeretek játszani. Szerintem csak rossz csomagokat fogtunk most ki.

2018. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!