Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladhatom a kerékpáromat?

Nem megy kérdése:

Eladhatom a kerékpáromat?

Figyelt kérdés
Van egy kb 40e Ft-ot érő kerékpárom amit szeretnék eladni. 17 éves vagyok. Szüleim aztmondták eladhatom de bennem felmerült ,hogy esetleg a használt kerékpárokkal kereskedő bolt nem venné be , mert kiskorú vagyok. Igaz ez? Vagy eladhatom gond nelkul?

2018. júl. 5. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha okmányokkal tudod igazolni hogy a tiéd és nem lopott, miért ne adhatnád el?
2018. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kerékpár kb 6 éves , 2. Tulaj vagyok. Sajnos nincs hozzá semmilyen levelem , okmányom. Igazolni csak magamat tudom lakcím illetve személyivel. Szerinted így?
2018. júl. 5. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
így nem hiszem hogy normális bolt beveszi.
2018. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem . Hát sajnálom.. Én kinőttem és a garázsba nagyon útba van.
2018. júl. 5. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szülővel kell menni, ennyire egyszerű.

Nem fognak semmilyen papírt kérni.

Akik kerékpár tolvajok, azokon általában látszik is.. nem először mennek oda és nem a szüleikkel mennek. :D


Szóval szülővel bemész, megkérdezitek, hogy mennyit adna?

Ha elfogadható az ár, akkor már ott helyben fizeti is.


Nem kell a papírjaival törődni! :)

2018. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anc ***** válasza:
Vagy, ha esetleg nem fogadják el a boltok, akkor töltsd fel szerintem Vaterára. :)
2018. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd le, de hirdetheted is. Valószínűtlennek tartom, hogy probléma lenne a korod.

Néhány kerékpárboltot az se nagyon zavarja, ha tudja, hogy nem tiszta egy bringa előélete. (akinek nem inge, ne vegye magára)

Aki meg alaposabb, az legfeljebb annyit tesz, hogy megnézi vázszám szerint, hogy a bringát nem körözik-e. Felveszik az adataidat és vagy azonnal kifizetik, vagy bizományba veszik át.

2018. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat.. Vegulis nem adtam el.. Megsajnaltam. Igy az unokatesome lett. ;)
2018. aug. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!