Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan költözöl külföldre...

Hogyan költözöl külföldre egyedül?

Figyelt kérdés

Finnországba megyek. Úgy néz ki, mint ha egyszerű lenne, nem az. Senkim nincs, aki tudna segíteni.


Hogy viszed ki a rengeteg csomagodat? Postán magad után küldöd? Hogy keresel albérletet? Kimész egy hotelba 1 hétig és onnan keresel? Vagy interneten, lebeszélsz találkozót, kimész, kibéreled, majd visszajösz és újra kimész végleg?


Esetleg nem postán küldöd magad után a dolgokat, hanem egy fuvarozócéggel?



2018. júl. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Inkább ne menj Finnországba, ha ennyire ötlettelen vagy.

Ha pedig csak vizsgáztatod itt az embereket, akkor menj Finnországba, de vissza se nézz.

2018. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anno 6 éve kijöttem Amerikába, akkor nemes egyszerűséggel nem hoztam mást, mint ami a bőröndömben elfér.

Nem éri meg kivinni a cuccokat, nagyon drága a szállítás és a hazahozatal is.


Ezért szépen kint vettem meg újra, ami kell.

2018. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm

1: Konstruktivitás hiányát és amatőr személyeskedést vélem felfedezni. Az ötlettelenségen te is tudsz segíteni.

2018. júl. 15. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évre mentem ki Franciaországba. Első három nap hotel, addig rendeztem szállást (mondjuk nekem segítettek benne). Annyi cuccot vittem, ami minimum kell, nekem, de a lakásba nem volt semmim. Szép lassan vettem meg mindent euró shopokban, majd később ha jobb kellett, lecseréltem őket. A munkámhoz szükséges holmit feladattam magamnak (indulás előtt becsomagoltam, a család csak elvitte a postára), mikor már volt címem.
2018. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!