Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rockpince működik még mint...

Rockpince működik még mint webáruház? Nekem több mint 2 hónap alatt nem küldték ki a megrendelést és sem hívásra, sem üzenetre nem válaszolnak. Ügyfélszolgálat folyamatosan kikapcsolva. Emellett ez egy nagy összegű előre kifizetett megrendelés.

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nekik facén, ott azért szoktak posztolni viszonylag rendszeresen. Hátha ott válaszolnak.
2018. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet megpróbálom. Bár, szerintem Facebook-on sem véletlenül van kikapcsolva a rockpince áruház értékelési lehetősége, vagy letörölve minden látogatói bejegyzés. Bőven lehet takargatnivalójuk a webshop tekintetében. És eddig 3 email címen és 2 telefonszámon lettek többször megkeresve.
2018. júl. 17. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a webshoppal nincs tapasztalatom, az eredeti győri üzletben nagyon korrektek, a pestiben az eladók nem mindig hozzáértők, ott volt rossz tapasztalat is, de áru tekintetében még nem hallottam ilyet, amit írsz.


Úgy tudom, a pesti üzletben van személyes panaszkezelés is, bár gondolom, ha lenne lehetőséged bejönni, akkor eleve nem neten rendelsz... :D


Esetleg ezzel lehet megpróbálkozni, ha teljesen eltűntek:

[link]


Mailben milyen visszaigazolásokat kaptál? El sem indult a rendelésed, vagy futárszolgálatig eljuthatott? Mert import terméknél megesik, hogy csúszik, de mindenről kellett volna üzenetet kapnod. Furcsa, hogy ennyire elérhetetlenek.

2018. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak arról jött visszaigazoló email, hogy a megrendelés feldolgozás alatt van. Két és fél hónapja. :D Azóta semmi. Köszönöm az ötleteket, ennyiben biztos hogy nem lesz hagyva a dolog. Nemsokára megkeresem a fogyasztóvédelmet is ha ez így megy tovább. :D
2018. júl. 17. 09:30
 5/6 greendayfan2 válasza:

Sztem nagyon ne próbálkozz rockpincével...

Én onnan rendeltem Green Day pólót nem küldte el a bankártyámról pedig lehúzott kb 4000 Ft.-t

2018. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne hagyd annyiban a dolgot, nekem nagy nehezen visszafizették a pénzt majdnem 3 hónap után. Küldtem nekik nyilatkozatot a vásárlástól való elállásról 2 és fél hónap várakozás után (előtte se telefonra se emailek-re nem reagáltak), elállástól 14 napon belül kötelesek visszafizetni a pénzt, vagy ha nem fel lehet jelenteni őket a fogyasztóvédelemnél. Maguktól az elállás után sem küldtek semmit, hanem telefonálgatni kellett és emlékeztetni őket hogy lejár a határidő ezután nagy nehezen visszafizették a pénzt. Soha többet nem vásárolok arról a helyről. Ha nem járok utána a dolgoknak, valószínűleg simán benyelik a pénzt.
2018. júl. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!