Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoinba megérheti még...

Bitcoinba megérheti még beszállni?

Figyelt kérdés

NEm feltétlenül csak a bitcoin bányászatra gondolok, lehet ezenkívül még sok mást is bányászni!

Videókártyákkal lenne jó, mondjuk 20-30 gtx 1060 erősségű kártyával.

Csak az a gond, hogy sajnos eléggé telített a piac. A vga-k pedig régiek, lassan elavulnak, vagy már el is avultak. Ha marad a mostani helyzet, akkor is megéri majd az új szériás vga-kat megvenni, nemde?

A régi kártyákat kidobhatják sokan, és nekik is ugyanúgy újat kell venniük, gyakorlatilag 0-ról indulnak ők is, szóval nem lenne több éves hátrányom velük szemben. Bányászgépet nyilván nem akarok venni.

Az mit fog érni, ha kipukkad a lufi? A vga-kat simán el lehet adni bármikor.


LEgjobb lenne, ha jönne valami nagy zuhanás a kripvaluták piacán. Sok kisbefektető kiszállna, olcsók lennének a videókártyák, és szerintem akkor érné meg igazán beszállni. De lehet, hogy így eléggé megérné.

Ti mit gondoltok?


2018. júl. 20. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Lefutott ügy , csak bukás származik belőle , se bányászni se venni nem éri meg már a tél óta .
2018. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
1 BTC beszerzése alap jobb körökben. Bányászni akkor érdemes ha van napelemed a házadon vagy tudsz rá telepíteni.
2018. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Megéri-e? Most éri meg a legjobban, mivel minden a mélyben van, minden olcsó. A hülyék vesznek a csúcson, az okosak a mélyben. Én Ethosba, Utrustba, APH-ba, NEO-ba fogok beszállni, ha a bitcoin még lejjebb megy kb 4000-5000-ig.
2018. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

az mindig csak utólag derül ki, hogy megéri e majd mikorra visszahozza az árát vagy egyáltalán visszahozza e.

ezt nevezik kockázatnak.


ellenben annak aki lecseréli most a bányászparkját van valamije ami neked nincs: tapasztalata, rálátása.

de ha most belekezdesz,évek múlva neked is lesz.

2018. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kockázat? Kockáztatsz pár száz, esetleg néhány ezer eurót. Ha nem megy fel, akkor buktad. Na és?

Ha felmegy, akkor viszont a több száz, több ezerszeresét kapod vissza.

Szerintem mindenképpen megéri befektetni, mert a kockázat-nyereség arány között hatalmas különbség van. A befektetett tőkédnél úgyse bukhatsz többet.

2018. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kérdező bányászatról beszél az meg csak 2 millió Ft befektetésével indul s akkor még mindig karcsú a nyereség ha lesz egyáltalán.
2018. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt figyelem hogy Vágási Feri mikor száll be a Bitcoinba. Az internetbe is beszállt és látjuk mi lett belőle. Ha a Bitcoinba beszáll akkor én is.
2018. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!