Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjek tippmixen?

Hogyan nyerjek tippmixen?

Figyelt kérdés
2 hete játsszok minden nap, óriási mínuszban vagyok, mindig valami balszerencse ér. Utánanézek mindennek, mindig csak a biztosra megyek, általában single eventre fogadok. A tét sem milliós nagyságrendű, de a sikertelenség nagy vereséget csinál így is belőle. Az első hét kegyetlen volt velem:kedd- 5/2 győzelem- ez saját hibás bukás volt, szerda- Apoel vitte a mixet, óriási meglepetés volt az Apoel szenvedése, semmi sem utalt rá, szombat- Belga-Angol bronzra fogadcntam volna, orrom előtt zárták be a lottózót 10 ezret nyerhettem volna. vasárnap- VB döntő, 4/1 ez saját hiba volt. A második hét jól indult, de itt is elment a hajó: hétfő- japán bajnoki, izlandi bajnoki: 2/2, kedd: Apoelen ment el megint, szerda: okos tippek, okos győzelem 3/3, csütörtök: minden jó lett volna, ha a Kalju nem lő gólt a 88. percben, péntek: csak megérzés tipp volt, nem bántam, szombat: magyar bajnoki kis téttel, elment, vasárnap: norvég bajnokit akartam tippelni, de csak proban lehetett, így maradt a motorsport, nem az én hibám a vereség. Mit kell tennem, valamikor alig tudok tippelni, nem bízok a saját tippjeimben, pedig, amit először gondoltam, bejött volna, valamikor nem jön be a tuti pl. Apoel, és a balszerencse pl. Tippmix pro, bezárt lottózó, utolsó perces gólok. Ha minden úgy állt volna össze: 20 ezer pluszban lennék. Sajnos az ingyenes sportfogadó irodák, sportfogadó facebook csoportok nem megbízhatóak, ezért olyan emberek segítségét kérném, akik járatosak a szakmában, jó a győzelmi arányuk, és biztosak a tippjeikben (nincsenek kétségeik). Aki tud a tippmixxel kapcsolatban bármilyen értelmes gondolatot hozzáfűzni és segíteni, írjon, minden gondolat, segítség pozitív irányba visz.
2018. júl. 22. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne játsz!
2018. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fogadás is szerencsejáték. Biztosra nem tudsz menni soha. Nem jobb mint érmét feldobni és eltalálni, hogy fej vagy írás lesz.

Ennek tudatában játsz. Ha az elvesztett pénz nagyon hiányzik, akkor inkább ne tedd.

2018. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
az a titka, hogy a nyerőre kell rakni. te ott rontottad el, hogy eddig nem arra raktad.
2018. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A tippmix szerencsejáték, még ha valamivel jobb is a nyerési esély, mint egy lottónál. De ugye hiába tippeled be az esélyesebbet, koránt sem mindig a papírforma jön be. Jó példa a VB, mert szerintem az elején őrültnek néztek volna bárkit, aki azt mondja, hogy a horvátok döntőzni fognak.


Namármost: a szerencsejáték csak addig egészséges, amíg hobbiból, játék szintjén űzöd, olyan pénzzel, aminek nem fáj az elvesztése, de ha nyersz, örülsz neki.

Amint kétségbeesetten nyerni akarsz és elkeseredsz, ha nem nyertél, vagy amint többet költesz rá, mint megtehetnéd, onnantól már nem játék, hanem probléma!


Hagyd abba, amíg lehet!

2018. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat vártam. Aki nem ért hozzá, az maradjon csendben. Az én hibám az egész, az első héten nem elemeztem, megérzéssel játszottam, a második héten meg az utolsó pillanatok és a balszerencse, de még ez nincs veszve, innen szép a fordítás.
2018. júl. 23. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem ért hozzá, az maradjon csendben"


Itt speciel mindenki jobban ért hozzá, mint te, csak te vagy a hülye, hogy épp nem hallgatsz rájuk. Gondolod a fogadóirodák azért vannak, mert mindenki nyer? Tudod mikor tudsz biztosan nyerni? Ha benne vagy a rendszerben, avagy sportoló vagy és bundázol.


"Ha minden úgy állt volna össze: 20 ezer pluszban lennék. "


Ja nekem meg ha kerekem lett volna születésemkor, akkor most omnibusz lennék.


"jó a győzelmi arányuk"


ehhez mázli is kell, a nagyok is úgy játszanak, hogy egy meccset több kimenettel játszanak meg bazi nagy összegben, úgy, hogy a végén ne legyen nagy a bukó, ha nem jön be valamelyik. Lottózóban dolgoztam 4 évet... Hétvégente annyit adtak fel, hogy borzasztó, 100ezreket eltippmixeltek, volt aki milliókat, 1 meccset megjátszott vagy 10 szelvénnyel. De volt olyan is aki bukott elég sokat, tehát fix stratégia nincs, különben mindenki ezt csinálná.

2018. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

A sportfogadás mögött kőkemény matematika áll.

Hidd, el, hogy ezt egy hülye vérpistike nem tudja kijátszani. Én is játszom néha egy ötszázassal, megteszem a Unitedot, A City-t, meg a Chelsea-t, persze hogy valamelyik mindig elbalfaxkodja. Hülye angolok, angol hülyék.

2018. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést: Mit szeretnél a sportfogadástól,mi a cél?
2018. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hatban
2018. júl. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!