Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vasaroltam egy kerekpart a...

Vasaroltam egy kerekpart a Decathlonban. Ketszer javitottak 2 honapon belul, es ismet rossz. Visszakerhetem a vetelarat?

Figyelt kérdés
Elsonek kb 1.5 het uta vittem vissza, mivel a hajtokar kupja kikopott a monoblokk tengelyen es logott. Csere utan ismet ez tortent, nagyjabol 50 km utan. Mire visszavittem, es ismet csereltek. Azota nagyjabol 300km-t mentem vele, es ismet elkezdett nyikorogni, plusszban mind a ket pedalban szetment a csapagyazas. Harom honapos a kerekpar, nem azert vettem ujjat, hogy folyton szervizbe vigyem. Visszakerhetem az arat? Ha igen, teljes osszeget, vagy jogosan szamolhatnak felnekem kopasi dijat?

2018. júl. 25. 22:59
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Hogyha hűségkártyával vetted akkor 90 napig tudod vissza kérni az árát,ha anélkül akkor blokkal 30 napig tudod visszavinni.

2018. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jol hangzik! Abban tudsz segiteni nekem, hogy megmondod ezt hol talalom leirva? ASZF?
2018. júl. 26. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Mwgtalaltam. Ez sajnos csak az online vasarolt es nem hasznalt termekekre vonatkozik...
2018. júl. 26. 15:32
 4/5 anonim válasza:
Én az áruházban láttam kiírva,bár így most én is elbizonytalanodtam, szerintem hivd fel az ügyfélszolgálatot
2018. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan szakember, de meglátásom szerint egy terméknek mindegy, hogy miként vásárolták meg. Az elállási jogban van eltérés, de jótállás szempontjából meglepne.

Off, de kikívánkozik: mindig leszólnak miatta, meg elfogultsággal vádolnak, de itt az egyik ok, amiért óva intek mindenkit a decathlonos bringáktól.

2018. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!