Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Taxi-val megoldható a szállítá...

Taxi-val megoldható a szállítás? Mint futár alternatíva?

Figyelt kérdés

Vennék egy nehéz csomagot/tárgyat. Ami "gyalog" nincs is messze. BP, és közvetlen a kerület mellet, Pestre kéne.

Mivel a futárok 9000-10000 környékén szállítanak ilyesmiket, az megoldható hogy Taxit hívok és azzal vitetem el? (velem együtt, persze)

Google-ban most néztem, a legelső kalkulátort, és az 4500-4800 körülire adta ki a díjat.

A konkrét tárgy, súlyzó készlet, ami 58-59 kg.


Ha ez megoldható, melyik taxi a legjobb? Ha egyáltalán vannak különböző taxis cégek.



2018. júl. 26. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl nagy a csomag, megoldható.
2018. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom vett így már kisebb bútort is, szóval megoldható. de hogy melyik a legjobb, azt nem tudom.
2018. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát szerintem elfér, mert csak a korongok vannak, amik gurulós bőröndbe belerakok, hogy egybe legyen. És két nagyobb rúd, ami ha csomi tartóba nem, hátsó ülésen talán elfér. Szerintem.

2018. júl. 26. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel több taxi társaságot és beszéld meg velük, mondd el mi az amit vinnél csomagként, és jó lenne ha tudnád cm-ben mi milyen hosszú stb... mert egyrészt akkor lehet egy kombit küldenek érted amibe könnyebben bele lehet tenni mint egy sedanba például.
2018. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán, mi rendszeresen küldünk ügyfeleknek cuccokat taxivl (mondjuk mi inkább a sebesség miatt de ez lényegtelen is).


Amíg olyan a "csomagod" ami gond nélkül szállítható egy autóban addig egy szava sem lesz a taxisnak. Motyót be egy gurulós bőröndbe és kész. Csak arra figyelj, hogy a ród ne legyen nagy és beférjen biztonsággal a kocsiba.

2018. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké köszi.

Hát maga a rudak 160cm 120cm a 160 as az talán ami necces?!

És amúgy vannak vélemények taxikról?

Ami BP -> Pest re megy rászámítás nélkül,vagy kisebb rászámolással?


Tarifák, stb.

2018. júl. 26. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindegyik taxistársaságnál ugyanaz a tarifa, Budapesten belül nincs extra tarifa.
2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!