Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak akkor biztonságos az...

Csak akkor biztonságos az interneten vásárolni ha paypallal fizetek?

Figyelt kérdés

Mert pl az amazonon nem lehet paypallal fizetni, nem tudom hogy miért.

Ha az amazonon venni szeretnék valamit(nagyobb összegbe) akkor mi a garancia rá hogy nem vágnak át?


[link] <---Ez paypal nélkül is visszatudja nekem szolgáltatni a pénzem, ha nem jött meg az árú?



2018. aug. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az amazon egy megbízható cég. Nyugodt lehetsz nem vernek át. A sufniwebshopokban kell kerülni a vásárlást.
2018. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, hogy az amazon egy megbízható cég, de ha az amazonon vennék valamit egy másik embertől, akkor az nem biztos hogy kiküldi a csomagot nekem.
2018. aug. 4. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


A lényeg a kockázat-minimalizálás. Ehhez célszerű feedback-rendszerrel működő helyről vásárolni (eBay) vagy nemzetközileg elismert webáruházból (pl. Amazon)


Azzal is tudod magad védeni, hogy elkülönített webkártyával fizetsz, tehát az amögött található bankszámlán mindig csak annyi pénz tartasz, amennyit éppen elköltesz. Így a fennmaradó időben nincs mit lenyúlni.


Pénz visszakérni nem kizárólag PP segítségével lehet, hanem egyszerű kártyás tranzakció esetében is (chargeback a neve a visszaigénylésnek)

2018. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" akkor az nem biztos hogy kiküldi a csomagot nekem."


Erre van a feedback. Még csak angolul sem kell tudni, elég a pluszok és mínuszok arányát értelmezni.

Ha 528 embert nem vert át az embered, akkor nem veled fogja kezdeni, aki az 529. vagy.

2018. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az amazonon ugyan úgy van buyer protection, mint az e-bayen, csak az amazon a saját fizetési rendszerét használja (ezzel magáévá téve a PP jutalékát).
2018. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az amazon a világ legnagyobb internetes áruháza. Nem te pár 10 vagy 100 dollárodra fáj a foga.
2018. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem biztos hogy kiküldi a csomagot nekem"


És ennek mi köze ahhoz, hogy Paypallal vagy kártyával fizetsz? :D

2018. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!