Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénteken (aug3. ) rendeltem a...

Blau1999 kérdése:

Pénteken (aug3. ) rendeltem a nike.comról cipőt. A csomagot UPS-el szállítják és elvileg szerdára vagyis holnapra megérkezik. Fel fognak hívni előtte?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy itthon leszek viszont fontos lenne meg holnap átvennem a csomagot. Van tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy felhivnak e előtte azzal h hány körül érkeznek, esetleg írnak egy üzenetet? UPS-el meg egyszer sem volt dolgom, ezért kifejezetten veluk kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kiváncsi. (Nem fedex,vagy gls stb..)

2018. aug. 7. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Még véletlenül se tőlük kérdezd meg.
2018. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem nem hívtak fel.
2018. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 írtam nekik, de nem kaptam választ. Szerintem érthető, hogy akkor az emberek tapasztalataira vagyok kiváncsi.

#2 és megkerdezhetem, hogy neked milyen napszakban, vagy kb hány órakor hoztak-ha fel tudod idézni-?

2018. aug. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!