Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön lakom,2 hónap és...

Külföldön lakom,2 hónap és egyedül. Szerintetek minimalbérből lehet félre tenni, ami 1200 euró és max 400 az albérlet? Tudott így valaki saját lakásra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak véleménye érdekel. Párkapcsolat nélkül ,teljesen egyedül.
2018. aug. 13. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Te laksz külföldön, te tudod, hogy mennyibe kerül a megélhetésed, milyen kiadásaid vannak.

A külföld lehet Szlovákia, Spanyolország és Anglia is. Lehet kisváros, nagyváros vagy főváros. Nem ugyanannyi a megélhetés.

Ha itthon élnél és azt kérdeznéd, hogy havi félmillióból félre lehet-e tenni 100ezret, arra se lehetne válaszolni. Mindenkinek mások az igényei, kiadásai.

Ennyi információból senki nem fog tudni válaszolni...

2018. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
1200 eurót keresek, abból 450 a lakás mindennel együtt, és így félre tudnék rakni 500 eurót, mert kajára sose költök többet, mint 200 euró. Igaz, nekem nincsenek nagy igényeim, szóval nem veszek minden héten új ruhát, de megveszek mindent, amit megkívánok. Szóval az igényeidtől függ, hogy mennyit tudsz félrerakni. Én amúgy nem rakok félre, hanem minden pénzt befektetek.
2018. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ruha már nem kell. Kaja és lakás lesz majd , amire költeni muszáj.

Én is havi 500 eurót szeretnék félre tenni.

2018. aug. 13. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 -es és útiköltség? Az még kb. egy 100 euró, nem? (ha autód van még plusz kb. 200 euró havonta, nem?)
2023. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!