Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen visszau...

Mit tegyek? Egyszerűen visszautasítanak mindenhol .

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, van egy FOSZK végzettségem. Ifjúsági munkát tanultam egyetemen. Nem tudok vele elhelyezkedni, a főnökök azt mondják, semmit nem érő végzettségem van . ( Akkor mi az istenert létezik?....)

Elfogadtam, megpróbáltam más területen elhelyezkedni. Voltam biztosítónál,de azt én utasítottam el, voltam elektronikai boltba , nem vettek fel, ( de azért állásinterjúra aznap behívtak) . Jelentkeztem olyan helyekre, ahol 8 általános iskola az elvárás, nem is hívtak fel.

Elkeseredtem, hiszen BA alapszakra sem vették fel.

Jelentkeztem gyógymasszőrnek esti OKJ-ra, de már az sem biztos , hogy elindul és úgy érzem ,azzal sem fogok tudni majd elhelyezkedni ismeretség nélkül. Annyira kilátástalannak érzem mindezt, rosszul esik, hogy alkalmatlan vagyok, már nincs önbizalmam sem. Máshol azt mondták felvennék de nincs tapasztalatom ( így nem is lesz..)

Konkrétan szakma sincs, ami érdekelne, amit tanulnék, csak a BA szakot is azért jelöltem meg, legyen valami de ez sem jött össze.

Már úgy vagyok vele dolgozni szeretnék , de nem tudok. Kipróbáltam hatféle diákmunkát, egyik sem tetszett meg igazán, hogy megtaláljam az utamat. Most meg teljesen depressziós vagyok.

Mit tegyek ? Menjek el a munkaügyi központba regisztrálni? De azzal sem vagyok előrébb...annyira kilátástalannak érzem ezt az egészet.


2018. aug. 14. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha vigasztal, nem vagy egyedül...


"Kipróbáltam hatféle diákmunkát, egyik sem tetszett meg igazán"


A munkák nem csak azért vannak, hogy szeressük őket, hanem azért is, hogy lehetőséget adnak arra, hogy továbbléphess.

Én erőműben kezdtem a kertészeti részlegnél (igen bizony, működött kertészet egy erőműben), mint diák. Kapáltam. Aztán a főnök látta, hogy kicsit több vagyok a diáktársaimnál. Átrakott irodák takarítására. Ott is azt látták, hogy a takarítás hozzám valahogy nem "illik". Kérésükre táblázatokat kellett szerkesztenem a számítógépen. Jó viszonyban váltunk el.

Miután elvégeztem az iskolát, megkérdeztem, van-e felvétel. Felvettek, mert már ismertek, tudták, hogy szorgalmas vagyok, és nem ijedek meg a munkától sem.

Onnan egyenes út vezetett több más szakmához annyira, hogy egy cég gazdasági vezetője lettem.

Aztán onnan is váltottam, mert kiégtem. Most jelenleg teljesen más területen dolgozom, de ezt is a kapcsolataimnak köszönhetem, mert jó szívvel ajánlottak munkaerőnek.


Kitartás, sok minden Rajtad múlik, nem pedig másokon!

2018. aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!