Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A paypal lenyúlt tőlem 160000...

A paypal lenyúlt tőlem 160000 Ft ot. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy utaltam a bankból a paypal fiókomra pénzt, ami nem érkezett meg rá. Néhány sor levelelezés után kiszedtem belőlük, hogy egy másik embernek küldték véletlenül, de visszahívták az összeget és elkezdték a fiókomra feltölteni.


Egy héttel később még mindig semmi. Amikor legutóbb rákérdeztem egy olyan választ adtak, hogy nem egyeznek az adataim, ezért nem töltik fel a pénzt a fiókomra.


Továbbá erre már nem tudtam válaszolni, mert le volt tiltva a válasz gomb. Annyit még azért mondtak, hogy próbáljam meg a banknál elintézni a dolgot.


A levelezés le van fotózva.


Holnap megyek a bankhoz utánaérdeklődni a dolgoknak, hátha vissza tudom hívni, viszont már egy hónapja húzódik a dolog, és kezdem úgy érezni, hogy jogi intézkedések nélkül nem kapom vissza a pénzem, es ha úgy is tennék sem tudom, hogy érdemes lenne e pereskedni.


Ti mit tennétek?



2018. aug. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mármint elszúrtad a transfer ID-t, aztán nem tudtad értelmezni, amit a support írt, és nem tudod kivárni azt a pár hetet, amíg automatikusan visszautalják az elszúrt top upodat? Értem.
2018. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én feltölteném valahova azt a lefotózott levelezést, hogy a válaszolók lássák, hogy mi történt egész konkrétan.
2018. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elszúrtam a transzferID -t. de nem tudtam, hogy pár hét amíg visszautalják a pénzt, az információnál nincs leírva, hogy ez mennyi idő. A levelezésben meg szó sem esett a visszaküldésro"l, úgyhogy alapvetőnek vettem, hogy ha eddig nem tették meg, ez a lehetőség már nem áll fent.
2018. aug. 14. 23:15
 4/5 anonim válasza:
36%

Kerüld, mert lehúzós sunyi banda, 0 supporttal.



Vasárlóként lehet jónak tűnik, de a kereskedőket húzzák le a 2%-os pénz érkezésekor jutalékukkal, és azzal, hogy csak és kizárólag a regisztrált ország pénznemében tudnak a paypalról saját bankszámlára utalni, teljesen mindegy milyen pénznemű a számla.


És a paypal pénzváltása kb 8%-ba kerül.


A paypal lehúzásai miatti veszteséget az eladott dolgok árába beépítik.



Mindenki kerülje ha tudja!


Bár tőlem nem nyúltak le 160 ezret, csak 50 eurot, mert egyszer csak a belépés után "nem tudunk azonosítani", letiltották a teljes accountot, egyáltalán be se enged lépni, mert "nem tudunk azonosítani". És megtehetik, senki sem ellenőrzi őket.

2018. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anrigoa válasza:

Hi


Nekem is hasonló problémám van. Irja h adjam meg az adataim, mindent kitöltök helyesen, valós adatokkal, rányomok a next gombra, bejön a töltőcsik és utána semmi... Esetleg neked volt ilyen hibád? Ha igen és esetleg megoldódott akkor tudnál nekem segiteni? Nagyon örülnék neki, mert most ülnek a pénzemen és nem tudom használni.



Anri

2018. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!