Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legmegbízh...

Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb telefonos alkalmazás androidra, amivel fizetni lehet kasszánál ezzel az érintéses fizetéses módszerrel, amit Pamkutyáék is csináltak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Na már elérte célját a reklám

:)

2018. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, de a kérdés lényegi része látom nem jutott el...
2018. aug. 19. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is nem minden banknál megoldható még. Vagy ha úgy akarod, hogy egy appal akkor viszont díja van. Megéri azért pluszban költeni?
2018. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én OTP-s vagyok, és a Simple alkalmazást használom már egy éve. Úgy tudom, hogy nem csak OTP-s kártyával lehet használni, de úgy nem ingyenes a használata. És NFC-s telefon kell hozzá. Talán a K&H-nak is van ilyen alkalmazása.
2018. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!