Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 db Bitcoinnal most mi lenne...

1 db Bitcoinnal most mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
pár hete gondolatban "vásároltam" egyet, akkori 2.3 M-os áron, de azóta zuhan, most 1.8 M, ilyenkor mit kellene tenni, minél kevesebb veszteséggel kiszállni, vagy várni, esetleg Karácsony környékén feljebb megy majd?

2018. aug. 20. 15:43
 1/8 anonim válasza:
76%
Hesegessed el a gondolataidból is.
2018. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elkölteni még 10ezer Ft-ot egy jósnőnél, hátha megjósolja, hogy alakul majd az árfolyam az elkövetkezendő időben.


amúgy amennyiért nem sajnálod a pénzt, ha esetleg elbuknál, annyiért veszel és vársz, ha nem akarsz kereskedni.


én jól jártam, mert kb. tavaly júniusban vásároltam 250ezer Ft-ért bitcoint, és novemberben eladtam a nyereségemet...benn hagytam ugyanúgy akkori értéken 250ezer Ft-nak megfelelő bitcoint, aztán most valahol 50-65ezer Ft között ingadozik, de nem érdekel, mert nem hiányzik. innentől akár el is bukhatom, de ha pár hónap múlva meg történik valami és elkezd felfele menni, akkor jól járok. ennyi.


annak semmi értelme nincs, hogy gondolkozol, vajon megérné-e bele rakni x összeget, mert mi van ha elbukod...benne van. ha gondot okoz a kockázat, akkor el kell felejteni.

2018. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Gondolatban pumpáld fel az árat százszorosára, és ott add el gondolatban. Mi ezen olyan nehéz?
2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én várnék még az eladással.
2018. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, ez nagyon jó!!! :D :D
2018. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tartod és nem nézegeted az árfolyamot! Ennyi.
2018. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolatban dünnyögsz egyet, és realizálod a veszteséget. Eladod, és elkönyveled a fél misi bukót. Gondolatban.

Majd megvárod, míg az arany 1150 alá megy, és veszel 1,8 MFt értékben aranyat. Gondolatban. A konkrét támasza valahol 1120 körül van.

2018. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel a bitcoin és a tőzsde is hosszútávú 10 éves befektetés így nem nyúlsz hozzá.


(Pár hete azért ment fel mert döntés előtt volt hogy lesz-e bitcoin ETF, tehát szerencsejáték volt akkor venni. Még van vagy 9 ETF elfogadás alatt, mindegyik előtt megugrik majd az ár.)


De ha ilyen gondod van nem így kell befektetni, hanem mondjuk van havonta 100 ezred félrerakni, akkor abból havonta árfolyamtól függetlenül 5-10 ezret vagy amennyit erre szánsz bitcoinba raksz és ennyi 5-10 évig nem nyúlsz hozzá. De minimum a következő felezésig ami 2 év múlva lesz.

2018. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!