Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy magánnyomozó ki tudja...

Egy magánnyomozó ki tudja deríteni, hogy egy bankszamlaszamon mennyi pénz van? (Kb mennyibe kerülhet? ) Tanácsadás vagyis pontosan a beszélgetés is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy apam szeretojenek a számláján mennyi pénz van. Tudom az ő és az apam szamlaszamat is. Vagy esteleg azt, hogy az apam társtulajdonos-e annál a szamlanal. Fontos lenne tudni a tartasdij miatt.

2018. aug. 23. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a magánnyomozótól függ. Törvényesen nem fogja tudni kideríteni, de erre vannak különböző cselek, amit nem mindenki vállal be. Na meg ugye nem hiteles/törvényes forrásból származik általában, szóval nincs bizonyító ereje.


Szóval fel kell hívni és közölni a kérésed.

2018. aug. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

"Fontos lenne tudni a tartasdij miatt."


Ha tartásdíjról van szó, akkor jó eséllyel még kiskorú, fiatalkorú vagy, azaz 18 év alatti - ergo szóba sem fog állni veled semmilyen magánnyomozó.

Legálisan valóban nem tudhatja meg, nincs olyan jogköre, mint a hivatásos szerveknek - így egyáltalán nem biztos, hogy bevállalja a hivatása kockáztatását egy ilyen miatt.

Arról nem beszélve, hogy nem fogja 6 ezer ft-ért kinyomozni, több tízezer ft ba is kerülhet.

2018. aug. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A tartásdíj annyi, amennyit megítéltek. Pont.
2018. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Már 18 éves vagyok, csak gimiben járok meg. Túl kevés a tartasdij, mert az apam milliomos és minimálbéres papírt hozott. 😔 Kiváncsi vagyok, hogy mennyi lehet azon a számlán.
2018. aug. 23. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

A szülők azért nevelik és költenek a gyerekre mert később számítanak arra, hogy viszonozni fogja valamennyire pl. segít majd ha öregek lesznek átjár látogatóba stb.


Ha az apád tőled valószníleg semmit nem fog kapni akkor a minimálbéres tartásdíj is túlfizetés részéről.

2018. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az apam nem foglalkozik velem és le is tagad. Az anyukamat elhagyta, mikor meg csecsemő voltam. Nehogy már meg én kedveskedjek neki, mikor állandóan megaláz. Nem nagyon érdekelte a dolog mikor anyukám rákos volt.
2018. aug. 23. 14:19
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
A lényeg, hogy amit eddig rádköltött azt soha nem kapja majd vissza, szóval ingyen adja, neki ez ablakon kidobott pénz. Te se fogsz foglalkozni vele ha ő lesz rákos.
2018. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. Őt sem érdekelte, hogy mi van velem. Engem miért érdekeljen? Attól mert a gyereke vagyok nem kell csúszni-mászni előtte. Én így gondolom. Egy csecsemőt/gyereket nem is lehet büntetni, hiszen az semmiről nem tehet. Ahogy a barátaim mondjak, az ilyen embert nem lehet apának nevezni. Ő nem akar kapcsolatot, nem én.
2018. aug. 23. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
ha teged nem fog erdekelni, akkor most mit akarsz a szamlajaban maszkalni? a penze kene, hiaba utalod, utana meg le se xarnad? te se vagy jobb, mint apad.
2018. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt csak az érti, aki szegénységben és apa nélkül nőtt fel. Nem kérem, hogy értse meg, hiszen egy idegen vagy. Nem nyitok vitat. Én csak egy kérdést tettem fel.....
2018. aug. 23. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!