Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet felvenni a kapcsola...

Hogy lehet felvenni a kapcsolatot az Apple-lel?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy - a reklámjából megítélve jó - alkalmazást, ami csak egy ideig volt ingyenes, és egy másikat is, amiért pedig havonta kellene fizetni. Mindkettőt letöröltem, de utána a számlámhoz hozzáadták azt a nagyon pofátlanul ellopott több mint 10 000 Ft-os összeget, és most semmilyen appot nem tudok letölteni, mert azt kéri, hogy fizessem ki. Fizessek ki egy olyan dolgot, amit nem is használtam, sőt, nem is mentem bele, sőt, nem is mehettem bele, mert az appok nem voltak a telefonomon. Ezt szeretném rendezni valahogy, de nem tudom, hogy lehetne felvenni velük a kapcsolatot.

2018. aug. 24. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igy jar, aki funkcionalis analfabeta es nem erti, mire kattint amikor megvasarol valamit es mire mond esz nelkul OK-t.
2018. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én se: nem nyomtam rá semmire, mégis ez lett.
2018. aug. 24. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy jar, aki annyira ostoba, hogy nem olvassa el az Altalanos Szerzodesi Felteteleket.
2018. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok hibás, mert nem olvastam el az Általános Szerződési Feltételeket? Az emberek 99%-a nem olvassa el. Meg amúgyis, azt kb. több mint 15 perc elolvasni, senkinek sincs hozzá türelme. Ráadásul amint mondtam, letöröltem az appokat, vagyis nem nyomtam/nyomhattam rá a fizetés gombra, és teljesen magától akarja kifizettetni magát, ami hogyha elolvastam volna se változna.
2018. aug. 24. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Attol mert letorlod a programot, maga a feliratkozas nem szunik meg. Customer service-nek kell irni, hogy segitsenek felfuggeszteni a "subscription-t" es kesz. Attol meg a penzt ki kell majd fizetned.


Ez. kb olyan mintha veszel egy ujsag elofizetest es kidobod a kukaba az ujsagot majd csodalkozol, hogy meg mindig kuldik es fizetsz erte.

2018. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Latod, kedves kerdezo, ezert vagy vegtelenul buta:D

Senki nem olvassa el, kinek van ra turelme, az ugyis 15’perc?:D Na, akkor most itt volt a tanulopenz:))

2018. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

'Azért vagyok hibás, mert nem olvastam el az Általános Szerződési Feltételeket?'


Igen, es minden kovetkezmenyet viselned kell ennek. Aki ostoba, nem er ra elolvasni amit amugy az orra ala dugnak, csak alairja, leokezza, 'biztos jo az ugy', mert minden azonnal kell, majd o okosabb lesz mint a hulye Joska szomszed, majd o okosba' megoldja, az igy jar.


Remelem lehuznak rolad meg egy par ezrest, mire felfogod a szerzodes fogalmat es ugyesen, szabalyosan lemondod a szolgaltatast.

2018. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, mostmár elismerem, buta voltam, és ki fogom fizetni. Viszont azt a havonta dolgot hogy kell lemondani? Nem tudom, hol lehetne elérni őket. Az iTranslate alkalmazásról lenne szó.
2018. aug. 24. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt keress rá a problémádra. Ez egy alapjáraton ingyenes program, csak előfizettél benne egy PRO lehetőségre


Itt láthatod, hogy mire lehet előfizetni:

[link]

2018. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apple Europe Customer Care - Cork, Ireland.
2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!