Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A CoinBase biztonságos oldal?

A CoinBase biztonságos oldal?

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni a valamelyik kripto pénzt. Nem nagy összeggel kb 50.000 Forinttal szeretnék beszállni hogy milyen is ez. Nézegettem oldalakat és talán a CoinBase tűnt a legmegbÍzhatóbnak, de segÍtséget kérek hátha ti tudtok jobb oldalt. Köszi.

2018. aug. 31. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó oldal, magyar országról sztem ez a legjobb
2018. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Látom a kérdés régi de nekem most aktuális.

Szerintem megbizhatatlan!!!!

Három évig ültem egy pozícióban 11500on vettem és most 35000nél gondoltam kiveszem.

Belépek a háromlépcsős azonosítómmal...rögtön kért egy közüzemi számlát és egy fényképes igazolványt bemutatni.

Három évig kb be sem léptem gondoltam minek amíg nem megfelelő az árfolyam,rendben is van hogy kéri...

Beküldtem mindent amit kértek..

Kiírja hogy a fiókom felülvizsgálat alatt áll,és ez rendszerint pár napot vesz igénybe..

Mondom jó kibírjuk..

Na azóta eltelt már több mint 1 hónap!!!

És a felülvizsgálat alatt se adni se venni se kiíratni nem enged...

A Bitcoin azóta már megjárta az 59000 is persze most esik..

Az ügyfélszolgálattal pedig 2hét/üzenet sebességgel lehet csak kommunikálni (jó esetben) és érdemi választ nem adtak arra a kérdésemre hogy mégis mi a gond,hogy ez eddig tart..

Azóta is tehetetlenül nézem az árfolyamgörbét..


Szóval ennyit a megbízhatóságukról.

2021. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!