Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a postai üzenet?

Mit jelent ez a postai üzenet?

Figyelt kérdés

"Letétben van / Item stored, addressee notified"


Ez előtti üzenet az volt, hogy a kiszállító posta megkapta a csomagot. Ezért azt gondoltam, hogy biztos akkor jöttek ma, amikor nem voltam otthon és kaptam egy cetlit, ami leírja hogy átvehetem a potsán, de nem...


Ez után azt gondoltam, hogy biztos kaptam egy smst, email vagy valamit mivel ott van, hogy a "addressee notified", de ez sem történt meg.



Akkor most mi van a csomagommal?


Egésznap itthon voltam hátha megjön a csomag, szóval biztosan senki sem volt itt.


Amúgy a magyar postáról beszélek.



2018. aug. 31. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ha van küldeményazonosító(a feladó tudja, vagy meg is írta neked), itt meg tudod nézni, éppen hol van:


[link]


Ha nincs ilyened, hétfőn bemész a postádra ahol a csomagjaidat és a leveleidet szokták tárolni ha nem tudják kézbesíteni, és ott rákérdezel.

2018. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyílván a nyomkövetőről olvastam az üzenetet :) Máshonnan nagyon nem is tudtam volna ... Szóval nem értem mért küldted el, de oké.


Itt az a furcsa, hogy oda van írva, hogy "Item stored, addressee notified" .. "addressee notified" pedig az semmivel sem hozták a figyelmemre a dolgot. A postaládában nem volt semmi és egész nap itthon voltam, még fel sem csöngettek.


Amúgy bementam másnap a postára és átvettem a csomagot, de nagyon gáz amit csinálnak.

2018. szept. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!