Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay termék visszafizetés?

Ebay termék visszafizetés?

Figyelt kérdés

Helló, több mint egy hónapja rendeltem ebay-n, egy elektronikai cikket, de még mindig nem jött meg, írtam az eladónak és nyitottam egy case-t,"I didn't receive the item"

menüben, mire az eladó küldött egy tracking number-t amelyben azt mutassa hogy a csomagot elküldték és kézbesítették, Mi a teendő, ha az eladó nem akarja visszaadni a pénzemet? Azt írja az oldalon hogy Szept 8. után segítséget kérhetek az eBay-től ez ügyben, ilyenkor hogy történik ez??Szept 8. után automatikusan visszafizeti az eBay a pénzem vagy nekem kell kérvényezni??



2018. szept. 3. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kínából rendelted, nem biztos, hogy 1 hónap alatt megjön. Egyébként ha az eladó nem csinál semmit, akkor az eBay megvizsgálja a helyzetet és általában visszaadja a pénzt. Viszont ehhez meg kell várni, hogy elteljen az eladó által beállított "várható megérkezési idő".
2018. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az eladó hozzáadott egy tracking number-t a rendelésemhez, melyen az áll hogy a csomagot kézbesítették.

És küldött egy üzenetet is hogy elküldte a terméket. A várható megérkezési időn már túl vagyok. És most ha nyitva hagyom a case-t és akkor Szept 8. az eBay megvizsgálja és jó esetben visszakapom a pénzem???

2018. szept. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!