Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Kínából szeretnék rendelni....

Ha Kínából szeretnék rendelni. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval ha Kínából szeretnék rendelni, de albérletben lakok, akkor oda is tudok rendelni?

Nincs ideiglenes lakcímkártyám, viszont előfordulhat, hogy olyan termék érkezik, amit nem dob be a postás, csak értesítőt hagy. Ez esetben nem lesz gond, hogy nem egyezik a lakcím?



2018. szept. 10. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van postaládád és befér a cucc nincs gond.

Ha nagyobb a csomag, nekem csak beszoktak hajítani... nem tudom a te esetedben mi van ilyenkor.

Nem kérnek lakcím kártyát mikor kéred a postától a csomagot csak személyit vagy még azt sem...

2018. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyobb csomag esetén valószínűleg nálunk is csak értesítőt dob be, viszont amíg nem albérletben laktunk, volt hogy kértek el a postán ilyen iratokat.

De akkor ezek szerint nem lesz belőle gond, akkor így bátran rendelek. :)

2018. szept. 10. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Postai átvételnél igazolvány + lakcímkártya, vagy igazolvány és az értesítő kell.
2018. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja hát igen értesítővel mentem mindig.
2018. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!