Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jofogas Háztól házig szolgálta...

Jofogas Háztól házig szolgáltatás lerendeltem egy terméket tegnap. De ma szerettem volna lemondani egyéb okból ezért felhivtam az eladót aki azt mondta tehetetlen! Azt mondja magától intézkedik a futarceg?!

Figyelt kérdés

Mondom neki holnap mennek érte mondja már akkor le.

Mert nyilván még ki se mentek hozzá elszallitani a terméket de azt mondta nem tud mit tenni

Hát ne adja oda a fuvarozó cégnek..

Direkt ki akarja fizetett i velem?


2018. szept. 10. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagyis vasárnap rendeltem azaz tegnap.

Ma felhivtam reggel hogy offos a dolog.

Erre mondja hogy azt már nem lehet vele megbeszéltem mert holnap jönnek hozzá elhozni tőle a terméket és elszállitani nekem szóval hívjam fel a futarceget..

Hát normális?

Meg ma simán lemondhatta volna hogy klór holnap ne menjenek oda hozzá nem aktualis

Ja meg nem kell odaadnia a terméket a futárnak mikor tudja hogy nem tartok igényt rá..

2018. szept. 10. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, meg nem kell megrendelni, ha nem tartassz ígényt rá. Ilyen eccerű.
2018. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-esnél a pont: vasárnap este megrendeled, hétfőn reggel lemondod, játszadozol az eladóval, a futárcéggel és még Te vagy felháborodva?


Na ezért nem árulok a Jófogáson, mert ott ilyen, saját cselekedeteikért felelősséget nem vállaló emberek játszadoznak.

A Vaterán legalább normális, "felnőtt" emberek vásárolnak, akik tényleg meg is akarják venni, amire rálicitálnak.

2018. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!