Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek van elhagyatott ingatla...

Akinek van elhagyatott ingatlana amivel évek óta nem foglalkozik, miért nem adja el? Miért jobb hagyni, hogy gazos legyen a telek, lepusztuljon az épület, és egy romhalmaz legyen?

Figyelt kérdés

Zártkerti részen kerestem eladó telket, megdöbbenve láttam, hogy a szép, sok milliót érő ingatlanok mellett rég elhagyatott, bozótos telkek vannak, az épület (amibe régen sok pénzt és energiát fektettek), egyszerű semmiségek miatt pusztul le (leesett egy cserép és beázik, rádőlt a fa, betört az ablak és bemennek az állatok).


Nem értem, ha van egy ingatlanom, és bármi miatt nem kell, tudom, hogy évekig, évtizedekig nem fogok vele foglalkozni, akkor eladom, akár ár alatt, hiszen pár év múlva még sokkal kevesebbet fog érni.


Mások miért hagyják lepusztulni, mi lehet az oka?


2018. szept. 13. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Nincs szükség a pénzre és nem akarják eladni, mert "jó lesz az még"

Rengeteg ember ígu van vele.

2018. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
A testvérek civakodnak/pereskednek az ingatlan fölött. Az esetek 80-%-ban ez van.
2018. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!