Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem lesz abból baj, ha Wishen...

Nem lesz abból baj, ha Wishen sokszor kérem vissza a termék árát?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szoktam onnan rendelni és volt pár termék amik hibàsak voltak, nem olyanok voltak mint a képen, és volt ami meg sem jött. Kicsit rosszul érzem magam mikor 5-7 ezer forint értékben veszek valamit, és hibás vagy valami baj van vele. Ilyenkor ugye vissza kapom a pénzt és a termék is nálam marad. De mikor már a sokadik ilyen történik abból nem lesz baj? Nem fogják azt hinni, hogy direkt csinálom és csak leakarom húzni az eladót?

2018. szept. 16. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Hát ha bizonyítod, hogy hibás a termék, akkor nem. Azt meg ha nem megjött és te azt mondod, hogy nem jött meg akkor tudni fogják, hogy hazudsz, mert amikor átveszed akkor aláírod, hogy átvetted. De egyébként én aliexpressen viszonylag sokszor szóltam már dolgokért és még nem volt belőle baj.
2018. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is ugyanez miatt aggodom, mert eleg sok termeket rendeltem mar, de ennek a negyedet vissza is fizettek es en is ugyanugy megtarthattam a termeket. Jelen esetben viszont koteleznek ra hogy kuldjem vissza az arut, akkor kapom csak vissza a termek arat. Valoban ocska minoseg, de ha visszautaljak az osszeget, elorebb nem vagyok, mert a szallitas kb. ugyanennyibol jon ki, szoval minuszosan jonnek ki.
2018. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is kértem már vissz termékek árát, csak mert tényleg nem jött meg, vagy épp silány minőség, nem a leírásnak megfelelő.

Vajon most jött el az ideje, hogy "megtorolják"? Bármire kattintok, egyből 7-10-szerese lesz az ár és többnyire azt is írja, hogy elfogyott a termék. Nem hiszem, hogy éppen annyira most beleválasztok.

MÁs változás is van nálam: mikor a megérkezett árut értékelni akartam, a bankszámla kivonatomról/ átutalásról kért volna egy fotót.

Írtam mind a két ügyben a vavőszolálatnak, de persze tűkön ülök, hogy vajon mi lehet.

2019. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!