Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináltok akkor hogy ha...

Mit csináltok akkor hogy ha lemegy az ingatlanotok ára és addig a túl árazás miatt nem fogjátok eladni? Tovább fogjátok árulni vagy akkor már nem adjátok el?

Figyelt kérdés

A kérdés adott most magasan vannak az árak a reál érték 20-30 %mínusz lenne az ingatlan adás vétel beragadva kevés ingatlan cserél gazdát és ne azt nézetek amit a lapok írnak hanem amit neten lehet látni hogy sok a beragadt ingatlan. Mit csináltok akkor hogy ha most nem fogjátok eladni és be szakad az ár 20-30 %Al reál értékben.


Akartam venni lakást hitelből de ennyiért nem éri meg saját célra.


Ui. : NEM VAGYOK BALAZSKA



2018. szept. 20. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem adom el, mivel jó helyen van ott a pénz. A bankok, állampapírok, lekötések SEMMIT nem kamatoznak.
2018. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
forint se valami megbízható pénznem
2018. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez merőben a helyzettől függ. Ha kell a pénz, akkor eladom azt, amit tudok, ha bukok rajta is. Na ezt a helyzetet igyekszem elkerülni, de adtam már el áron alul egy olcsóbb házat életemben. Muszáj volt.

Ha el akarnék adni egy nagy értékű ingatlant s nem menne (pedig nem áraznám túl, mint egyesek teszik), akkor el kéne gondolkodnom, hogy mi legyen, de esélyes, hogy levinném az árat s nem várnék sok évet, hogy hátha elmegy, pláne, ha olyan ingatlan lenne, amire eleve nincs nagy érdeklődés és simán árulhatnám 10-20 évig is hiába... Ha nem viszi keményen a pénzt minden hónapban (közös költség, adó, miegymás) s megvagyok a pénz nélkül, akkor nem annyira fontos az eladás, az megint más.

2018. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazat megvalva a többség szerintem úgy lehet ezzel hogy míg magas az ár Meg próbálja elpasszolni és ahogy lemegy amennyiben nem sikerül akkor már nem próbálja meg eladni az ingatlant
2018. szept. 20. 11:50
 5/8 A kérdező kommentje:
De persze attól még érdekel az emberek véleménye
2018. szept. 20. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj, nem fog lejjebb menni. Mi az, hogy nem reális ár? A piaci ár hogy lehet nem reális?


Neked drága akkor ne vegyél.

2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,


Köszönöm szépen a kommented de nem ez volt a kérdésem. Más felől pedig a piac mindig korrigál. Vagy így vagy úgy, lehet válság ( sajnos) lehet l

2018. szept. 20. 21:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet kereslet csökkenés a magas árak miatt, kínálat növekedés stb...
2018. szept. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!