Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon durva...

Szerintetek is nagyon durva hogy Budapesten (nyilván több helyen is hasonló a helyzet, de élőben ezt tapasztalom) gyakorlatilag minden helyre dolgozót keresnek?

Figyelt kérdés

Ebben még nagy túlzás sincsen. TÉnyleg, sétál az ember bárhol a városban és mindenhol dolgozót keresnek.

Valami nagyon bedurrant ebben az országban. Szerintem amúgy főleg nem is az hogy sokan kimentek Nyugatra, hanem az hogy a magyarok belföldön nem hajlandóak költözni.

Nálunk abszolút idegen egy fiataltól hogy elköltözik egy másik országrészbe mert éppen ott van valami jó munkalehetőség.

Persze nyilván a kivándorlás meg alapvetően a rossz demográfia is benne van a dologban erősen.


De ami van, olyasmi szerintem ebben az országban még soha nem volt. Hogy az egyszerű ember is válogathat a munkák közül.


Mit gondoltok erről?


2018. szept. 20. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem csak Budapesten van így, az országban több helyre jellemző. Az emberek válogatósabbak, plusz nem akarnak s.arért, h.gyért dolgozni. Szerintem az is benne van a dologban, hogy egyre többen mennek ki nyugatra, el sem hinnéd mennyien és nem csak a fiatalok közül, legutóbbi felmérések szerint már a középkorúak közül is egyre többen.
2018. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem unod még Bazsi.
2018. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!