Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy csomagot...

Mi történik, ha egy csomagot (külföldrôl) valaki nem vesz át, és nincs rajta visszaküldési cím? (Return adress, nem tudtam jobban lefordítani. )

Figyelt kérdés
Elégetik, vagy megsemmisítik/ kinyitják?

2018. okt. 7. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tárolják a szabályzatban megadott ideig és aztán megsemmisítik.

Nem viszik haza, ha erre gondoltál.

2018. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam. Koszi a valaszod!
2018. okt. 7. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
A return address a feladó címe, hacsak külön fel nem tüntetnek másik címet a csomagoláson.
2018. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ugy ertettem, hogy pl.: rendelek egy csomagot, nem veszem at, es nincs rajta return address.
2018. okt. 7. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor visszaküldik a feladóhoz a csomagot, de az előbb is ezt írtam le.
2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen ötöske, másodszor is leírtad a semmit!


Ha nincs rajta feladó akkor 1 évig őrzik a postán. Ezután felbontják és megsemmisítik. Ha értéket képvisel akkor értékesítik és a pénz az államé...

2018. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de adtál már fel postán valaha is _csomagot_? A feladószelvényre rá kell írnod az adataidat, ami bekerül a rendszerbe, így ha nem veszi át a címzett, akkor visszaszállítják a csomagot. Rá sem kell írnod a csomagra a címedet, mert a rendszerben benne van, látják belőle.
2018. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez van Magyarországon. És Angliában, Kínában, Oroszországban mi a helyzet?? Ott is adtál fel csomagot??? És ha hamis,nem létező címet ad meg direkt vagy véletlenül akkor mi van???
2018. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Vegul megjott a csomag, bar levelkent lett feladva, ha ez jelent barmit is.
2018. okt. 8. 17:47
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Feladónak való visszaküldés vagy őrzés szempontjából mindegy hogy levél vagy csomag.
2018. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!