Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi értelme van a Linkedin-nek?...

Mi értelme van a Linkedin-nek? Röviden lent

Figyelt kérdés

sokszor láttam hogy fent van szinte mindenki, de csak azt látom, bejelentkezés után is!, hogy a profiljuk van ott, nincsenek keresőmotorok, hogy megtalálható legyen a megfelelő munkatárs, holott erről ír gyakran, és ajánlások is valakiknél vannak


persze munkát lehet keresni, találni, jelentkezni rá, de embereket is csak a név alapján lehet keresni, nem pedig végzettség, képzettség, tapasztalat szerint....mint egy pl állásportálon, profession.hu-n

pl ha nekem egy jó mérnök kell, akkor nem azt írom be an keresőbe, hogy Gipsz Jakab, hanem azt, hogy mérnök, de ilyen kereső pedig nincsen ahová be lehet írni, vagy én nem találtam?


valami értelme van a linkledinnek?



2018. okt. 8. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A Linkedin tulajdonképpen egy "üzleti" facebook.


Én inkább bizonyos szint felett szoktam ajánlani,amikor már az ember elért egy bizonyos pozíciót és hiteles tagja lehet ennek az üzleti közösségnek.

2018. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A HR-eseknek, fejvadászoknak teljesen külön felület van a kereséshez. Külön üzleti szerződésük van és fizetnek azért, hogy kereshessenek (és nagyon részletesen tudnak) és célzott hirdetéseket adjanak fel.
2018. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
A Linkedinen nem te keresel munkát hanem a recruiterek keresnek téged.
2018. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BankiTamas_hu válasza:

Ez így butaság, hogy nem lehet ezekre keresni: végzettség, képzettség, tapasztalat szerint


A Linkedin az egy keresőmotor. Mindenre tudsz keresni.


Van egy podcast, ami magyarul beszél a Linkedinről, bekapcsol a címe, ott beszélnek a keresésről is.

2021. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!