Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki nyert már...

Pillangóalma kérdése:

Van itt valaki, aki nyert már szerencsejátékon (kenó, lottó, stb. ) több millió forintot vagy a főnyereményt? Esetleg rokon? Vagy közeli hozzátartozó? Ismerős? Mit gondoltok? Lehetséges vagy ez most már csak a "szegények adója"?

Figyelt kérdés

A 70- es években az egyik rokonom megnyerte az akkori főnyereményt, de azóta sokminden változott.

Így főleg az érdekel, hogy az utóbbi 10 évben volt e valaki aki nagyot nyert? :)



2018. okt. 9. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sorsjegyen egyszer apám kapart kétmillát. Ez volt a legnagyobb nyeremény a családban, amiről tudok.
2018. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősöm anyja nyert 43 milliót kenón.
2018. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Mindig is lehetséges volt és mindig is a szegények adója volt, nem tudom, hogy függ ez össze?

Rengetegen dobálják bele a pénzt életük végéig nyeremény nélkül. És van egy nagyon minimális réteg, aki nyer. A győrtes szelvények darabszámát közzé szokták tenni.


Én semmilyen összeesküvést nem látok a dologban, ha ilyesmire gondolsz, a játékosok befizetnek egy baromira nagy összeget, ebből rengetegen nagyon szépen gazdagszanak, egy kisebb részt (ami még mindig hatalmas összeg) pedig kiosztanak nyereményként. A bank mindig nyer. Akinek pedig szerencséje volt, nem írja a homlokára.

2018. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

A "szegények adóját" eredetileg úgy értettem, hogy vannak,akik úgy gondolják,hogy az emberek csak veszik a szelvényeket, de a sorsoláson a gépeknek hála olyan számkombinációkat hoznak ki,amit senki nem játszott meg. A nyertesek nem kerülnek nyilvánosságra, így felmerülhet a csalás gyanúja. És kíváncsi voltam, hogy ez igaz lehet e. Vagy vannak,akik tényleg nyernek? :) De a kifejezésre valóban logikus az is, amit a 3. válaszadó írt.

2018. okt. 10. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:
6 millió pluszban vagyok sportfogadással csak idén. Ez számít?
2021. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2017-ben közel 100milliót nyert közeli rokonom skandináv lottón. 1 hónapon belül (talán 3 hét volt) utalták neki a pénzt. Persze először be kellett nyújtani az igénylést lottózóban.
2023. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!