Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet a csomagom? Kihez...

Hol lehet a csomagom? Kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Amerikából (Fashion Nova nevű oldalról) rendeltem szeptember 24-én. A csomag nyomonkövetésénél már október 2-án az szerepelt, hogy megérkezett Magyarországra. Na és azóta nem történt semmi. Írtam az oldalnak, bár tudom, hogy innentől nem függ sok minden tőlük. Hivatkoztak arra, hogy némely országban 30 nap is lehet mire kézhez kapod a csomagot, de tudtommal más magyarok már 2 hét alatt meg szokták kapni a Fashion Nova rendelésüket. Illetve ajánlották az ügyfélszolgálatosok, hogy a helyi postaszolgálatnál érdeklődjek, egyszer itt gyakorikon azt olvastam, hogy DPD hozta ki a tőlük rendelt csomagot. Keressem fel esetleg a DPD-t? Vagy náluk még nem lehet a csomagom, csak valami központban? Annyira jó lenne érdeklődni valahol.

2018. okt. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"A csomag nyomonkövetésénél már október 2-án az szerepelt, hogy megérkezett Magyarországra."


Tehát van nyomkövetésed. Ebből az következik, hogy sehová sem kell fordulnod, hiszen látni fogod a csomag státuszának változásait. És sajnos semmi kirívó nincs abban, hogy 1 hetet vár a vámkezelésre. Lehet az 2 vagy 3 hét is, kérdezz meg bárkit, aki rendszeresen vásárol EU-n kívülről.

A legjobb amit tehetsz, hogy naponta ránézel a nyomkövető kód segítségével.

2018. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Külföldi nyomkövetett csomagomnál volt már olyan, hogy amikor az országba került, a posta adott neki egy belföldi nyomkövetési számot, és azon lehetett megtalálni a csomagot (a helyik postán volt valamiért, és nem hozták ki).
2018. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van számod a csomaghoz, akkor keress rá a posta nyomkövetős honlapján. Ha megtalálja, akkor a posta hozza ki, náluk érdeklődj, hogy mikor várható.

De egyébként kevés az ember a postán is (mármint nem ügyfél, mert abból nincs hiány...), én több mint 1 hete várok a csomagomra (azóta van az országban).

2018. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!