Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes kártérítési pert...

Nagybela kérdése:

Érdemes kártérítési pert indítani az Émász ellen? Hibáztak és nekem ebből anyagi károm keletkezett és eltört a karom mert sötét volt és nem láttam!

Figyelt kérdés

2018. szeptember 24.

Délelőtt észleltük hogy elment az áramunk ,gondoltuk hogy

valami karbantartást tartanak!

14 óra körül telefonon meg tettem a hiba be jelentést,amit rögzitettek

és tájékoztattak hogy a helyi diszpécser irodájukból küldik ki a

szerelőket 4 órán belül!

Ki is jött egy szerelő létra és szerszám nélkül legalábbis nem láttam nála semmit

és közölte hogy az oszlopon lesz a hiba amit már többször is javítottak

,csak ő nem megy fel rá ,inkább hozz magával egy másik szerelőt aki fel tud az oszlopra mászni és elment! Óránként hívtam az urat közölte hogy mindjárt itt lesznek . Be telefonáltam az Émászhoz többször is és közölték hogy sürgetik az ügyet,szóval vagy hatszor ismételtem meg és kértem őket hogy hívjon fel legalább a diszpécser hogy meg nyugtasson minket.Nem történt semmi!

A villanyszerelőnek írtam több sms-t de semmi válasz nem volt!

akkor éjjel több mint 12 fokot eset vissza a hőmérséklet!

Fáztunk és két unokám és lányom is itt voltak éjjel kellet haza utazniuk mert féltek és fáztak a gyerekek. A hűtőnkbe minden ki olvadt és tönkre ment!

Hatodjára mikor telefonáltam az Émászhoz kb 9óra 15 perc volt,

közölték hogy nekik 8 órán belül elkell hárítani a hibát mert ha nem akkor kötbért kell fizetniük nekünk!

Én világítás hiányában elestem a nyaralónk be járatánál és több helyen szenvedtem törést ,másnap mentem az orvoshoz a XVI kerületbe mert ott van az állandó lakcímem ,onnét be utaltak a balesetire ahol műteni akarták a karomat aztán konzultállás után be gipszelték és 10 nap mulva kontrolra hívnak be hogyan gyógyul a karom!

Szóval lehet hogy maradandó lesz a sérülésem!

Nagyon idegesek voltunk és fel vagyunk háborodva hogy ilyenek meg történnek a mai világban



2018. okt. 13. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ők a hibásak, hogy nincs áram órák óta, és valaki sötétben kóricál, zseblámpa, minden nélkül...

Ettől függetlenül lóf. nekik, hogy nem voltak képesek időben javítani.

2018. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosítoddal rendezd a károdat!
2018. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez mind szomorú.. de végül mikor lett ismét áram?

14 órakor telefonáltál először, 21:15-kor hatodjára, addig még le sem telt az a 8 óra, amin belül el kell hárítani a hibát (vagy másnap 9:15-kor telefonáltál?)

Az pedig, hogy te sötétben kint mászkáltál és eltörted a karodat, szerintem nem a szolgáltató hibája. Értem én, hogy sötét volt, de vihettél volna zseblámpát/gyertyát/egyebet, és máris látod, hova lépsz.

2018. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan eset mint amikor egy proli akarta beperelni az önkormányzatot, mert felújították a parkolót, emiatt 2 utcával arrébb kellett parkolnia. Ott meghúzták azon az éjjelen az autóját. Azóta erőlködik hogy beperelje az önkormányzatot 90 000 forintra de még egy ügyvédet sem talált aki elvállalta volna, még fixdíjas ügyvédek is elkerülik őt inkább.
2018. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bíró egyet fog kérdezni, hogy nincs zsemblámpa? A probléma miatt lehet csinálni hisztit az ügyfélszolgálaton. Hangosan. Lesz foganatja, tapasztalat. De a többi.
2018. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szolgáltató késve hárította el a hibát

amit elis ismerték és kötbért fizetnek 10 óra hosszára!

De a kartörés nem tudom megemészteni egyértelmüen ők a hibásak ja volt lámpám ha Nem!

2018. okt. 25. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A fagyasztódat cseréld le ha ennyire gagyi, hogy minden megromlik kevesebb, mint 24 óra alatt.
2018. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!