Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A GLS futárszolgálatnál...

A GLS futárszolgálatnál bevett gyakorlat, hogy két ember megy egy kis csomaggal?

Figyelt kérdés

Minek? Mi a célja ennek, hogy egy 0.5kg-os apró csomagot két ember hoz?


Régen nem volt ilyen, egy ember jött és kész.



2018. okt. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az egyik egy betanuló sofőr volt. ;)
2018. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen MPL postánál is, akkor sem értettem minek jön. Mit kell ezen betanulni?


Jó napot! Itt írja alá. Viszlát!

2018. okt. 16. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne tudja már jobban egy jóskapista hogy ki hogy végzi a munkáját. Nyilván nem véletlen tanul be az új ember, hogy lássa élőben az adminisztrációt meg megismerje az útvonalt...
2018. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
meglepődnél, hány egyéb mozzanata van egy csomag átadásának vagy eleve egy cím kikeresésének, ha az ember hatékonyan szeretné ezt végezni...csak hát kívülállóként biztos könnyebb megítélni...gyakorlatban valószínűleg ha az utadra engednének, akkor legalább 3-4 órával több idő alatt végeznéd el ugyanazt a munkát, csak mert néhány apró részletet nem ismersz, amit a tapasztaltabb kollégák meg igen.
2018. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemár. Nemkomolyvolt.
2018. okt. 16. 19:33
 6/7 anonim válasza:
100%
Elég összetett munka. Nem annyiból áll, hogy átadja a csomagot. És azért felelősség is van rajta.
2018. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem komolyból írtam, nyilván jóval összetettebb annál, mint amit az avatatlan szem elsőre lát.
2018. nov. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!