Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásra való kiközvetítésnél...

Állásra való kiközvetítésnél hogy-hogy nem hívnak be interjúra?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet a munkaügyi központtól, hogy egy foglalkoztatóhoz kiközvetítenének, e-mailben kell önéletrajzzal jelentkezni. Jelentkeztem, de azóta se hívott a munkáltató interjúra. Nekem viszont 2 nap múlva le kéne adnom ezt az állásra való kiközvetítéses lapot a munkaügyiben, aminek a hátoldalát a munkáltatónak kéne kitölteni (alkalmas,nem alkalmaz,indokok). De így ha beviszem az üres papírt, akkor azt hiszik, hogy nem is jelentkeztem és elveszik az álláskeresési járadékom? Nem is értem ezt a rendszert.
2018. okt. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
nem, nincs semmi baj. Mondd meg, hogy jelentkeztél, és nem jeleztek vissza. Nem a te hibád.
2018. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Bár elvileg írásos bizonyíték kell. Max az elküldött e-mailt tudom megmutatni.


Persze ha így folytatódik, akkor inkább kimegyek ismerőshöz szezonmunkára Ausztriába :(

2018. okt. 16. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ennek a leghegyzserűbb módja, hogy felhívod a munkaügyi központot és elmondod nekik ugyanezt - még mielőtt jelentkezned kéne.

Vagy elküldöd még ma a munkaügyi központba a másolatát a jelentkezésednek.

Számtalan variáció van, hogy tudod "fedezni" magad ez ügyben.

2018. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párszor kaptam ilyen közvetítő lapot, mindegyiken email-ben kellett jelentkezni, egyik se válaszolt, volt, hogy megírtam, hogy mikorra kell visszavinnem a kitöltött papírt a munkaügyibe, akkor se reagáltak. A papírra viszont elég ráírni, hogy mikor küldted el az e-mail-t, és visszaviszed, nem fognak szívózni.
2018. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy sokat nem kell várni ezektől a "külön" ajánlatoktól, semmi értelmük (max valakinek munkát adnak vele, míg kinyomtatja, beborítékolja), mert ugyanúgy megtalálhatók az oldalukon, ha nézed, onnan veszik, több hetes késéssel ér el hozzád, lehet be is van töltve addigra, de nekünk ezzel sajna foglalkozni kell addig, amíg regisztráltak szeretnénk maradni valami miatt.
2018. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!