Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan templomot/gyüleke...

Tudtok olyan templomot/gyülekezetett ahol fizetnek azért hogy ott legyél?

Figyelt kérdés
Templom, gyülekezet, fizetés, tiszteletdíj, rész munka, alkalmi munka

2018. okt. 17. 20:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Pest megyében
2018. okt. 17. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Mármint micsodaként fizetnének? Gyülekezeti tagként?
2018. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
jehovások fizetésük egy részét be kell fizetniük.
2018. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ja, olyan sok van, ahol a tagok fizetnek... Németh Sanyi Hit gyülije, szcientológusok, a Jehovák, krisnások (ők csak kalapozásból tengődnek), babtisták, pünkösdisták, adventisták például.
2018. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
#3 azok a mormonok. jehováknál adományozni lehet
2018. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
#5 valójában a hitgyülisek, jehovások nem fizetnek azért, hogy ott lehessenek (2 jehovás alkalmazottam van, egyikük állítása szerint még egyszer sem fizetett azért, hogy jehovás lehessen).
2018. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

4-es, azért, mert Te ateista vagy, nem kell lehordani az összes gyülekezetet.


Most mondok neketek egy - számotokra valószínűleg megdöbbentő dolgot - járok egy pünkösdi gyülekezetbe és több támogatást kapok, mint amennyit befizettem. És nem, nem én vagyok a pap, lelkész :D

Egy egyszerű tag vagyok, viszont a mi gyülekezetünk a szegényeket támogatja, felemeli, a gazdagok meg bőségesebben adakoznak.

MERT ILYEN IS VAN!! Tudom a sok előítélettel rendelkező ember számára ez hihetetlen, úgyhogy nem is számítok másra, mint hogy 0-ára lehúztok - indulhat :D


Kérdezőnek: nem , nem tudok. Jó pár ismerősöm van, különböző gyülekezetekből, de sehol nem fizetnek azért, hogy valaki ott legyen. Bár feljebb leírtam, hogy több támogatást kapok, mint amennyit adok, de a vicc az egészben, hogy ráadásul baromira ritkán megyek - tehát még véletlenül sem azért kapok, hogy ott legyek :-)

2018. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ja, de olyant viszont többet is tudok, ahol a gyülekezeti ház gondnoka nem fizetést kap, hanem cserébe a munkájáért ingyenes szállást, családdal együtt.
2018. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

a 7-es nek: szövegértésed egy nagy dupla NULLA!!!!


Olvasd el a kérdést, aztán meg újra a aválszt...hol van ebben lehordás? Azért mert nem éri el az IQ-d a 80-at, attól ne érezd magad feljogosítva, hogy ateistázol másokat.

Ha ilyen emberek járnak a pünkösdi gyülibe, akkor sajnos most jól le is járattad magadat a hóbelebancs gyüliddel együtt. Főleg, hogy pont ilyen pünkösdi idiótát ismerek, aki mindenkit lenéz, aki kb nem pünkösdi, hanem ahogy mondja "ti világiak"...


Az meg már csak hab a tortán, hogy nem volt kérdés, hogy neked ez micsoda fantasztikus befektetés számodra, mert mennyit kapsz vissza. Ez egyrészt relatív, hogy kinek mire van szüksége amit esetleg megkaphat egy gyülekezettől, másrészt meg ha nem fizeted meg a tizedet, onnan is kivetnének...tök mindegy, hogy az mennyi, a lényeg, hogy legyen bevételük.

2018. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!