Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpressről visszajár a...

AliExpressről visszajár a pénz ha nem úgy küldik a csomagot ahogy én akartam?

Figyelt kérdés
Nem elérhető ebbe az országba az a szállítási mód amit választottam, ezért egy másikkal küldik. Ez, mivel lassabb, jóval olcsóbb is. Már több napja leadtam a rendelest, de még mindig az eredeti ár van mellette és már a szàlàmról is levonták. Rendeléskor nem jelezte az oldal, hogy nem elérhető nekem ez a mód. Ilyenkor ezt visszakapom vagy külön írnom kéne nekik?

2018. okt. 18. 01:24
 1/2 anonim válasza:
Szia szerintem írj nekik mert én is jártam már így és nem kaptam vissza az összeget amit levontak, sőt van olyan termék ami a mai napig nem érkezett meg. Szeretem az aliExpresset sokat rendelek onnan de 10ből 2termék biztosan nem jött meg nekem sajnos. Szerencsére nem nagy összegben rendelek ezért nem bánom.
2018. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha még nem adták fel, akkor mond vissza a rendeést és rendeld meg mástól. Eladónak hiába irsz,eleve nem ő kezli a pénzed.
2018. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!