Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki milyen online brókernél van? Mit ajánlotok?

Metatrader 5 kompatibilis brokert szeretnek valasztani. Kismillio darab van, az online teszteken pedig rengetegfele eredmeny jott ki roluk. Kinek melyik broker valt be? FXPRO-t néztem egyelore.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tőzsde, bróker, brókercég, MetaTrader, Metatrader 5, Forex

2018. okt. 19. 09:49  Privát üzenet  

A válaszok

Én 1 éve az Exnessnél vagyok, eddig semmi probléma nem volt velük, minden simán működik.

Plus500-nál kezdtem sok éve, de nagyon kerülendő, meg persze nem használnak Metatradert, a saját szoftverük meg katasztrófa.

Utána az XM-nél voltam egy darabig, velük sincs semmi baj igazából, de az Exness pl. Skrillre való kifizetésnél sokkal gyorsabb (pár másodperc).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. okt. 23. 23:40 Privát üzenet
Dávid nevű felhasználó válasza:

Kis, magyar brókert nem igazán érdemes választani, úgyis becsődöl (igaz, a pénzed 90%-át visszakpod).

A KBC Equitas a legjobb ár-érték arányú (max 6 millió Ft helyezhető el), amúgy a Random Capital olcsóbb, csak hát van egy kis rizikó, hogy bedől, és akkor apénzed 90%-át kapod csak vissza.

Az ERSTE webbróker a legrosszabb, a működése katasztrófa, legutoljára azt ajánlanám.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. nov. 3. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Visszamondott online rendelés esetén miért kell kifizetnem a szállítási költséget, ha a futár hibájából nem kaptam meg a csomagot?
Tudnátok nekem olyan webshopokat irni ahol el fogadják a sima bankártyát?
(? ) Külföldi oldalról szerettem volna külföldre rendelni egy cipőt. Mindent megcsináltam majd rányomtam a fizetés gombra kiírta hogy nem sikerült próbáljam meg újra de egyből...
A KPMG-nél az online logikai, angol illetve számviteli teszteken milyen feladatok/kérdések várhatók?
Hol lehet a csomagom? Kihez lehet fordulni?
Ha regisztrált álláskereső szeretnék lenni, intézhetem a procedúrát online is, vagy kénytelen vagyok bemenni a lakóhelyemnek megfelelő foglalkoztatási osztályra?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!