Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Instagram eladas help?

Instagram eladas help?

Figyelt kérdés

Udv

Meg regebben elkezdtem dropshippingelni instagrammon (megveszek egy targyat, es eladom dragabbert) es ramirt egy faszi hogy szeretne venni es hogy tudok e szamlat adni, mondtam h nem, vagy hat nem tudtam h kell, es mondta hogy egy szamlagep vagy mi a bizbasz kell, es ha nincs akkor vmi birsag, vagy felfuggesztem az accot, en felfuggesztettem, mert nekem nem er annyit.

Na a lenyeg hogy ujra megszeretnem probalni es hogy hogy lehetne jol kivitelezni, hogy legqlis legyen?



2018. okt. 23. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem ilyen egyszerű. Ehhez céget kell alapítanod a neveddel hogy számlaképes legyél.

Nem írom le a folyamatot mert nagyon nagyon hosszú hogy mikor van 0-ás áfád stb, visszaigénylés, én csak annyit mondanék hogy szerintem ne kezdj ilyenben, vannak ilyen rosszindulatú emberek, és sajnos ha felnyomnak a NAV-nak olyan büntetést kell fizetned hogy belerokkansz.

2018. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, csak folyton latom ezeket a fake yeezy cipoket 30-40k ert es csak annyit csinalnak hogy a te cimedre rendelik meg mas oldalakrol + raraknak plusz osszeget hogyal a profit meglegyen
2018. okt. 23. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, csak ennyit látsz, hogy jön a pénz és f_sza minden :D


az olyan szituációktól meg tekintsünk el, hogy mit csinálnak az ilyen dropshipping-esek, ha a vevő panaszt ír, hogy ez a hamis yeezy sokkal hamisabb, mint a képen látszott, szóval neki ez nem kell és add vissza a pénzét különben megy a fogyasztóvédelemhez :D


akkor megy a para, hogy jajj mi lesz...:D

sok a hülye, aki nem tud az aliexpress-ről vagy ebay-ről rendelni, de neked elég 2-3 ember, aki belédköt és máris bukod a hasznodat...mert ugye mellette ha cégként legálisan csinálnád, annak eleve költségei vannak havonta...

2018. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem éri meg mert ugymond mintha átvernéd az embereket. Inkább csinálj egy legális válallkozási formát, ahol nem tolsz ki az emberekkel. Tudom, hogy nem az lenne a szándékod, de ha olcsó nyerészkedéssel akarsz sokat keresni előbb utóbb vagy sittre tesznek, vagy megbírságolnak. Sajnos ezek ilyen univerzumi törvények. Ha hiszel benne, ha nem működik.
2018. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!