Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám biztonságosan...

Hogy tudnám biztonságosan eladni a Jófogáson a meghírdetett terméket?

Figyelt kérdés

Meghírdettem egy eladni kívánt dolgomat a jófogáson. Jött is egy e-mail ma, hogy megvenné egy Úriember. Na ott kezd érdekessé válni a helyzet, hogy mindezt angolul írta meg és mint kiderült Kenyában él a férfi.

Ezt írta (a lakcímet stbt direkt kihagyom):


Ok I'm interested in it and I'm ready to buy now as a gift for my daughter, I pay shipping costs and I will pay through PayPal because its fast and secure and also recommends the government for making online transactions. So I will offer you 120€ plus the right over UPS.If you are interested in mentioning in the next e-mail via Paypal email and name for payment ...


Alapból euróban szeretné kifizetni amit én euróra átszámolva 50€-ért hírdettem meg.

Hogy tudnám megoldani, hogy biztonságosan, átverés nélkül le tudjuk bonyolítani a vételt? Hallottam egy két dologról és nem szeretném, hogy nekem károm legyen ebből.



2018. okt. 24. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy! Kenyából?? Biztos valós az egész!


Ez már itt átverés!!!

2018. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek sehogy . Hááá nekem a marketplacere meg a vkontakttra írt már 2 nigghger migráns vételi szándékkal .... Ez a nigériai csalás , kamu utalást küld paypallról meg hogy megy a futár és valahogy te fizetsz mindent meg postára teszed a holmit . Így sokan motort drága monti bringát szintetizátort elvertek maguktól ... Marketplace azért jobb mert online és látod ki aki sumák satöbbi . De csak személyesen valahol semleges területen üzletelj vagy utánvéttel (esetleg előre küldik az összes költséget te meg postázod .)
2018. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anc ***** válasza:

Szia!

Tényleg sántít a dolog.

Miért nem próbálod meg inkább a Vaterán eladni? Sokkal megbízhatóbb és sokszor láthatod a partner korábbi értékeléseit is.

2018. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!